Му ма му ма му• 16 марта 2023
Я похнюпати, мені так хр-во
14 років спільного життя в смітник, я просто розтоптана.... З 14 років 3 роки як на качелі....
наКоблучках• 16 марта 2023
Значит наступило время что-то менять.
Да, это тяжело и сложно.... но, исходя из своего личного опыта двух разводов) все наладится
Миллениалка• 16 марта 2023
Значит, как минимум 10 лет вы прожили хорошо. А у кого-то и этого не было. Вы счастливый человек!!!
Му ма му ма му
• 16 марта 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Як так?
Не знаю... Завагітніла і втратила чоловіка.... А він для мене все... Зараз маю будити дитя та збирати речі...
Пік Антна• 16 марта 2023
Ответ дляМу ма му ма му
Що сталося?
Му ма му ма му
• 16 марта 2023
Ответ дляУравнобешенная
И Ви за кордоном, я так розумію???
Ні, я в Україні
ГейТуда• 16 марта 2023
Ответ дляМу ма му ма му
Виганяє чи що
Уравнобешенная• 16 марта 2023
Ответ дляМу ма му ма му
Ні, я в Україні
Кажіть повну суть, а то ми щось не розуміємо
Булку Дай• 16 марта 2023
Ответ дляМу ма му ма му
Завагітніли не від чоловіка?
ГейТуда• 16 марта 2023
Помітила що багато чоловіків змінюються до жінки, як тільки вона народить від нього, хоча навіть сам про це просить, це така природа в них чи що
Морожена_курка• 16 марта 2023
Ответ дляМу ма му ма му
А муж не отец? Или вы не обсуждали вторую беременность?
Морожена_курка• 16 марта 2023
Ответ дляМмилаха
А можно подробнее,а то шось я не поняла....
Та тут пока никто ничего не понял)
Белоснежко• 16 марта 2023
Ответ дляМу ма му ма му
Гормони? Що сталося?
Белоснежко• 16 марта 2023
Ответ дляГейТуда
В моєму оточенні навпаки чоловіки трясуться над дітьми і просять що народити
Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Автор, хнюпайте на повну звичайно, емоції мають вийти! Але ж що Вам порадити, якщо Ви нічого не пояснили
Кукарикуууууу• 16 марта 2023
Ответ дляГейТуда
Де Ви їх знаходите? Ця ж ситуація наслідок. Спершу ж було багато, що жінка дозволила по відношенню до себе і прийшов закономірний наслідок.
Повітруля• 16 марта 2023
Ответ дляМу ма му ма му
О ребенке думайте? Зачем будить? С утра уйти нельзя?