Сладко-соленая• 16 марта 2023

Айфон батарея

Чи купляти ?батарея 84?скільки телефон прослужить
Играю у края• 16 марта 2023
Треба міняти

Пусин Кукин• 16 марта 2023
Телефону три года. Прослужит ещё 5
Херсон це Україна• 16 марта 2023
Мы купили с такой
МУСЯкомарова• 16 марта 2023
Долго ещё может, лет так 3-5
МУСЯкомарова• 16 марта 2023
Даже больше
автор Сладко-соленая • 16 марта 2023
Всім дякую! чи вартує 26000гри за 12 про макс???скільки часу прослужить??
Чемна панночка• 16 марта 2023
Залежить від того як активно ви користуєтесь. Я свій на такій батареї вже заряджала по 2-3 рази на день, але я постійно в соц. мережах/мессенджерах та на відеодзвінках.

Чоловік подарував новий, я йому віддала старий ’доношувати’, він з ним вже рік і за день не витрачає навіть 60% заряду. Користується ним на мінімум + не встановлює таку кількість застосунків.
МУСЯкомарова• 16 марта 2023
Ответ дляСладко-соленая
Норм цена, 12 это не старьё , долго ещё будут выходить на него обновления
Голубка миру• 16 марта 2023
у мене 88, купляла новим у 2021

Ганцю в кєдах• 16 марта 2023
Ответ дляСладко-соленая
Это в целом реальная не поменянная его батарея. У меня и у мужа 86 уже была. Я свой поменяла на новый, муж не хочет, ему 86 хватает батареи.
Я вам больше скажу, дочка с 11 про Макс ходит, батарею не бережет, не меняли батарею, держит
Ганцю в кєдах• 16 марта 2023
Но 26 мне кажется это уже высоковато, я в октябре свой за 27 продавала. Сейчас на олх видела по 23-24 большинство
Я не Тролль• 16 марта 2023
У мене 85% після півтора року активного користування (заряджаю вночі). На день стає з головою.
Дочці у вісімці міняли батарейку після 4 років роботи на запасі 75%.
Торгуйтесь, добре перевіряйте і можна брати. Бо це швидш за все хоча б оригінальна батарея.