Jave• 16 марта 2023

"Мрія" мала полетіти в Німеччину. Там її чекали за місяць до війни – Bild

Увечері перед початком війни екіпаж і пілоти сіли в повністю заправлений вантажний літак, але, за заявами капітана Дмитра Антонова, їм не дозволили злетіти за вказівкою вищого керівництва". Джерело: https://censor.net/ua/n3406250
Супутникові знімки аеродрому в Гостомелі свідчать про те, що найважливіші літаки навмисно залишили під ударом, оскільки решта повітряних суден залишилася недоторканою.

Капітан екіпажу Антонов це підтвердив: "Ті, хто приходив на аеродром, точно знали, які літаки справні, а які першими треба було збити".
https://www.pravda.com.ua/news/2023/03/16/7393818/
Зрадник на зраднику і зрадником поганяють...
Re1ne• 16 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Літають, а флайрадар не відображає 100% ситуації у повітряному просторі
Я не по флайрадар сужу, а по ближайшему аэродрому
leka_l• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
В западной Украине? Просто у нас ничего такого не летает
Так, на Західній прям біля кордону. Я жила там 4 місяці. Літаки і гелікоптери постійно літали.
Клементина• 16 марта 2023
А це ви тему про комбата закрили? Чи адміністрація?
РойЛеля• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
А если бы она полетела в Германию, то что? Это как либо сыграло решающую роль в боевых дествиях?
Теж не дуже розумію оце побивання над Мрією.
Ну да шкода, але людей більше жаль
Re1ne• 16 марта 2023
Ответ дляleka_l
Ну так если другие самолеты и так летали на Западную, а потом доставляли технику на Восток по ж/д, то причем тут Мрия?
линка76• 16 марта 2023
Десь є відео на ютубі де Антонов розповідає про Мрію. То про порятунок літака не йшлося взагалі. Керівництво своє добро спасало та свої шкури.
Kitty-77aa• 16 марта 2023
Спрошу ещё тут
А где тема про комбата Купола с топа??
leka_l• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Я думаю, що більше використовують аеродроми, які розташовані біля границі з НАТО, бо ті, що були у Східній та Центральній України, вони намагалися знищити ще 24.
Kitty-77aa• 16 марта 2023
Ответ дляКлементина
Удалено администрацией...
MarryV• 16 марта 2023
Не знаю чего видео не вставилось.
Название
What happened in Hostomel | Day 365
Donnafugata• 16 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Мрія звичайно була легендою, але вже декілька десятків років цей аналогів нет по світу у транспортній авіації майже не в використовували...
Коли почалась епідемія ковід, Мрія була задіяна багатьма провідними державами- доставляла медичне обладнання, вакцини, ліки, маски, дуже великий обсяг.
https://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2021/1...
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляКлементина
Адміністрація, або ж скарг багато було я не закривала..
amoa• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Ні, але цей літак приносив непоганий дохід нашій державі.
Milanaher• 16 марта 2023
Ответ дляВаш психолог
Впевнена,що Мрію точно мали б зберегти.Як і інші літаки.Тому і залишили на їх постійному місці.
Не тому,що зрадили,а тому,що були впевнені в безпеці і не очікували такого навалу за декілька годин.
Але сталося не так,як гадалося.
Вы сейчас пошутили???
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Удалено администрацией...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3301766
Ось вона, але закрита
Kitty-77aa• 16 марта 2023
Ответ дляJave
Ось вона, але закрита
Так а почему с топа пропала? Люди же всеравно сейчас ее читают?
Milanaher• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
А какие траспортные самолеты у нас летают над Украиной?
Любые могут летать,каким дадут разрешение.
автор Jave • 16 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Я думаю так алгоритм працює закрита тема автоматом з топа випадає, або ж з топа видалили..
leka_l• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Ну я не знаю, тут вище писали, що її останнім часом практично не використовували. Але це була гордість України, я її бачила останній раз коли вона поверталась в Гостомель після репетиції параду і це була така міць... мене переповнювала гордість,що це український літак. І взагалі, я вважаю, що треба було максимально рятувати все що можна і якось краще готуватися до зустрічі. Тоді б може меньше жертв було з нашого боку.
Клементина• 16 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Удалено администрацией...
@dres Odessa• 16 марта 2023
Ответ дляJave
23.02 ввечері пілоти сиділи за штурвалом літака і мусили перегнати літак в Німеччину їм не дозволило ! керівництво
Під ураженням в аеропорту в Гостомелі залишили самі цінні літаки і саме по ним били ті, хто прийшов захопити аеропорт, вони навіть знали куди бити
Да, так и есть. Сама была в шоке, когда это услышала. Но я месяц назад эту информацию услышала.
nikiya• 16 марта 2023
Ответ дляптицаворона
Боляче.
Хотілось би ще побачити прізвища того таємного «вищого керівництва».
Kitty-77aa• 16 марта 2023
Ответ дляnikiya
Закінчується на літеру К
Тільки тссссс
MarryV• 16 марта 2023
Ответ длялинка76
24 февраля военные говорят, что в Мрие отсутствовал двигатель. Она была на ремонте.
Видео записанное год назад военным с Гостомельского аэропорта.

Называется оно
An-225: The Last Days of the Dream
YouTube · Operator Starsky 🇺🇦
16 бер. 2022 р.
PmB• 16 марта 2023
Ответ дляRe1ne
Вы волшебная
РойЛеля• 16 марта 2023
Ответ дляleka_l
А з музеїв, наприклад, стільки вивезли і покрали орки. Теж треба було евакуйовувати експонати чи не так?
leka_l• 16 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
Я не дуже люблю музеї, якось не шкода мені музейних експонатів, але треба було то все в мрію запхати і вивезти от гріха подалі. У другу світову музеї вивозили за Урал.
Milanaher• 16 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
Звістно, що треба було. Але ж часу не було,розмінуванням дороги для рашистів займалися
іреннка• 16 марта 2023
Я рік тому випадково по ссилці якоїсь новини потрапила і потім була в вайбер групі працівників того заводу Антонов, от вони між собою щось схоже писали, я вже деталів конкретно не пригадаю але пам´ятаю точно що головне їх начальство чухнуло за кордон, тобто свою попу прикрити встигли і знали що війна буде а на літак справді наклали заборону на транспортування за кордон хоч все вже було підготовлено.
Чудо в камуфляже• 16 марта 2023
Ответ дляВаш психолог
Але сталося не так,як гадалося.
Покиньте,ще до Нового року знали) Я не про верхівку,доречі,ті,х.з. але дуже задовго до нас дізнались. Ще в грудні дружина військового з генштабу мені казала,що чоловік сказав зняти всі гроші,бо буде війна,а чоловік у неї зовсім не генерал .