ЗабежАЛОЧКА• 16 марта 2023
Хто ходить у приватні клініки, зайдіть будь ласка
У вас таке було, що ви прийшли, і у фойє вже сидять люди, і ресепшионіст на весь коирдор каже: (прізвище), ви до гінеколога на 10:00? Тут і охоронець, і чоловіки якісь, і може сусіди, хто живе поруч.
От як їх прсити не казати в голос а просто сказати ви до лікаря Іванової, проходьте в кабінет такий-то.
Тема просто поговорити.
Потринділиця• 16 марта 2023
Да, было такое. Но мне все равно, если честно. Я не знакомится пришла в клинику)
Україна наше все• 16 марта 2023
Не было ни разу, что это за клиника такая?
Я уточняю на рецепции кто я и к кому, когда приходит врач, меня вызывают по имени отчеству и я иду
Карусель-весель• 16 марта 2023
Вам соромно ходити до гінеколога?
Це треба пропрацювати з психологом, звідки у вас ця травма
ЗабежАЛОЧКА
• 16 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Вам соромно ходити до гінеколога?
Не соромно, але після слів про гінеколога усі чоловіки, навіть ті, що втикали в телефон, підняли на мене очі. Мені неприємно.
Ермолайчик• 16 марта 2023
Ніколи на такі дрібниці не звертала увагу. Це проблема? Навіть не пам’ятаю може й були такі ситуації. А невже візит до гінеколога - це протиправне діяння чи злочин? Що в цьому погано і чому має бути соромно???
Ганцю в кєдах• 16 марта 2023
Якось навіть і не зауважувала як кличуть. А чоловіки чи сусіди не знають що у вас вагіна є чи як?) Це ж не оголошення результату тесту на снід на всю клініку прокричали
18 мнеУЖЕ• 16 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Н-да. Как говорится, здоровых нет. Есть недообследованные. Может, они к урологу. Вам не все равно?
Карусель-весель• 16 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Чоловіки чудово знають, що жінки ходять до гінекологів, це лікар, так само, як офтальмолог або кардіолог.
І всім тим чоловікам у черзі абсолютно (!) байдуже на вас.
Любительница• 16 марта 2023
Обычно как захожу подхожу на ресепшен, кто к кому и на сколько и сажусь ждать. Потом говорят имя и что доктор ожидает, либо доктор выходит встречать, зовет по имени.
Ангелок з ріжками• 16 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У меня наоборот всегда спрашивают день менструации при сдаче анализов на рецепшене тихим шёпотом. А я не слышу и ’що, що?’
Ну що ви, мамо!• 16 марта 2023
Ой, жах… у мене такого ніколи не було. Весь час все дуже делікатно і з посмішкою) Хожу в медіком)
Птица Говоруша• 16 марта 2023
На самом деле ничего такого здесь и нет, но администратору нужно бы подсказать , чтобы она не указывала профиль врача
Я нигде в клиниках такого не слышала
Просто говорят , проходите, врач Вас ждёт
Я нигде в клиниках такого не слышала
Ну що ви, мамо!• 16 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Вам соромно ходити до гінеколога?
Жартуєте? Це як мінімум не виховано, отак з рецепції кричати. Одразу ж нагадує совок
ЗабежАЛОЧКА
• 16 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Було і в лабораторії відомій. Сидить чоловік якийсь неподалік, а спеціаліст голосно: пакет гінекологічний такий-то...
Карусель-весель• 16 марта 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
А якщо будуть кричати ’Петренко, до терапевта’, це змінює ступінь вихованості?
У автора претензії саме до ’гінекології’ , а не взагалі
Ангелок з ріжками• 16 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Это уже не сильно красиво
Ну що ви, мамо!• 16 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ніяк не змінює. Кричати, звертаючись до когось, на весь коридор - то впринципі не виховано) Для мене сервіс дуже важливий, тому звертаю увагу саме на такі моментики)
ЗабежАЛОЧКА
• 16 марта 2023
Ответ дляКарусель-весель
Так, бо є делікатні, інтимні сфери. Проктологія, венерологія туди ж.
Небоброїдка• 16 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Боже, це що, вони здогадалися, що у вас вагіна є? Капець( ну хіба так можна, приховуєш-приховуєш, а через рецепціоніста все коту під хвіст!
Якщо вас це так парить, скажіть про це адміністратору або міняйте клініку.
Анонимба• 16 марта 2023
Не було такої ситуації. Я одразу підхожу і кажу до якого я лікаря, далі очікую коли викличуть. Але чесно кажучі не звертала б на таке увагу) Ви ж прийшли в клініку і там кожен прийшов зі своїми проблемами теж до лікарів
Карусель-весель• 16 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
То ви солодке з круглим не порівнюйте, так само, як гінеколога з венероголом чи наркологом.
Буди жінкою і регулярно відвідувати гінеколога - це нормально!
Все питаю зарання• 16 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Как то вас гинекологическая тема цепляет.
Думаю не так она громко тогда сказала ,как вы комплексуете и преувеличиваете.
Пригощаю кашею• 16 марта 2023
Ні такого не було. Коли захожу, питають ви до кого? Потім по фамілі звуть і все)
Леопардові панчохи• 16 марта 2023
В приватних клініках такого не було. А от в аптеці фармацевт голосно, так щоб вся черга чула, питає ’Вам цей препарат для лікування вен чи геморою?’ Де етика?
ПрипоРошенная• 17 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
В женской консультации половина беременных сидит к врачу с мужчинами. Думаете они считают, что их жены к парикмахеру пришли?
Позитивна• 17 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Щось у вас всюди кричать: і в лабораторії, і в клініці. Дійсно комплекси якісь з цього приводу. Навколо вас люди, хворі люди, які прийшли зі своїми проблемами і їм, насправді ’фіолетово’ до кого ви прийшли.