Чупокабра• 17 марта 2023
Порадьте бренди сумок
Оновлюю гардероб зі свого спортивного стилю на більш жіночний та класичний. Звісно, що рюкзак не підходить під це все.
Хочу купити декілька сумок, різних розмірів під новий стиль.
Порадьте які бренди дивитися, що зараз актуально.
Поки замовила велику сумку michael kors, для того щоб ноутбук влазив. Може є ще якісь бренди, приблизно в цій ціновій категорії?
Бутерброд и я• 17 марта 2023
Боже , в мене те саме !
Позвали нас з чоловіком його директор в бар посидіти , а в мене крім кросівок і спортивного рюкзака нічого нема
Позаземний розум• 17 марта 2023
А я все одно з рюкзаком і в кедах - хоч під джинси, хоч під сукні)
Бутерброд и я• 17 марта 2023
Ответ дляПозаземний розум
Та от і я , але треба хоч одну гарненьку « діжурну» придбати , а я не шарю в цьому (
Мир Мир Мир!• 17 марта 2023
я постоянно рассматриваю сумки, а купила себе аж ничего.
furla, kurt geiger, zac posen, coach смотрю
Сірничок• 17 марта 2023
Из незаезженных - Kate Spade, Pinko, Longchamp
Из привычных - Michael Kors, Furla, Coccinelle
Смотря какой бюджет
Если потянете, то можно и Versace La Medusa купить, эта сумка- моя мечта
Смотря какой бюджет
Чупокабра
• 18 марта 2023
Ответ дляСірничок
Смотря какой бюджет
Дякую.
Подивилась на Versace La Medusa - дійсно гарні сумки.
Матеріально я можу собі її дозволити, а от морально я не готова викласти за сумку такі гроші)