КАПСЛОЧНИЦА• сегодня в 09:38

А вы за отмену отсрочки для многодетных мужчин?

Зробіть вибір:
вже голосів: 271
да, отменить
нет, им деток воспитывать
пофигу
Конотопська відьма• 2 часа назад
Ответ дляСуцільна зрада
Европа уже сто раз сказала, что Украина должна воевать до 30 года. Вам ещё что-то непонятно?
Хочу вірити в доброту людей.

Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляMs. Сама прямота
Правильно! Х-ло сам зброю в бункере не виробляе. Зброю виробляютб для х-ла : Северная Корея, Иран, Китай и.т.д. Что вы можете с этим сделать?
Вы можете знищити и столицу и нафтогоны и еще перебить 10-20 млн. россиян - х-лу ПОФИГ!))) Там веками : бабы новых нарожают....
І що тепер? Ще 300 років воювати?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКонотопська відьма
Хочу вірити в доброту людей.
Доброта закінчується там, де починається власне виживання. Європа не хоче війни на своїй територій і готова платити десятиріччями.
Що це означає для України, ви розумієте.
90x60x90• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Та можна його навіть пристрелити, це все одно нічого не поміняє, москалі хочуть всю Україну, ви справді цього не розумієте?
Тому умови переговорів - по Дніпру, по Збручу, все до Польщі. От ви б що обрали?
Міняйте скриптолога. Бо на питання чому всю Україну, а не всю Грузію, Вірменію, Беларусь чи ще з 10 країн хоче раша ви жодного разу відповідь не надали.
Конотопська відьма• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Звичайно. Та й наші прикритні хочуть заробити
Ms. Сама прямота• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
І що тепер? Ще 300 років воювати?
В Мире были и столетние войны...Война - это в первую очередь финансы. Единственный способ - завалить полностью их экономику. Чем Мадяр с его птицами и занимается.
Мальдивирую• 2 часа назад
Звичайно проти
Жінці легше поставити на ноги одну дитину, ніж трьох.
Але ж тут форум кровожерливих, тому моя думка непопулярна
І до речі, багатодітних всього 4% в Україні. Решта 96% вже воюють? Чи воюють всі ті, хто давали присягу, отримували житло?
Ні?
То стуліть писки. Досить жерти одні одних, це тільки на руку отим кровососам з товстими рилами.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляКонотопська відьма
Це вже діло десяте. Навіть якщо вони стануть раптом кришталево чесними, нічого це суттєво не змінить, ну стане дронів на 10% більше.
А далекобійної зброї нема. Сциклива Америка годує обіцянками.
Я на хвилинку• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Можете мене навіть розстріляти, якщо після цього наступить мир.
Про умовм договора я п´ять разів спитала вище - в яких межах?
А почему вас в Германии волнуют границы мира в Украине? Вас же на самом деле волнует только как долго, а лучше вечно, эти границы будут отодвигаться в Украине, пока вы сидите на пособии. Ну кому вы тут трете про умови?!

Борисфенка• 1 час назад
Ответ для90x60x90
Бо Грузію вони вже відкусили трохи, а Беларус і так у них в кишені. Вірмени їх наче послали і нема коли відволікатися, зараз в Україні хочуть вхопити, скільки зможуть, потім ще десь повернуться відгризати.
Суки підлягають знищенню, інших варіантів нема.
Скляна миша• 1 час назад
Ответ для90x60x90
Максимум через рік ми втратимо Донбасс. Далі що? А чи вартуєте цей рік тисяч життів українців?
Ок, сейчас отступим, понесем потери при отступлении и за этот год потеряем уже другие области частично, так как фронт просто передвинется, какой в этом смысл?
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляMs. Сама прямота
Десь так. Ізраїль, Афганістан, Сирія-Лівія, тепер і Україна
Скляна миша• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Ми вже втратили, просто про це не пишуть новини. Але, як бачите, хуйла це не зупиняє.
Какое у вас зрение, что из Германии Донбасс видите)
Скляна миша• 1 час назад
Ответ дляMs. Сама прямота
Мир не признал оккупированные земли и Крым за рашкой . Начались санкции. Переговоры ни к чему не привели . Возник дипломатический тупик. Х-ло попер танки в Украину...
Та не, порно он по другим причинам.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляЯ на хвилинку
Дійсно, і чого б це мене турбувала доля України? Ви у свекрухи в приймах готові жити все життя чи таки окреме житло хочете?
Своє - то своє, і щодо квартири, і щодо землі, і щодо держави
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСкляна миша
Родичі вже напоготові, дронами знищують всі заправки, примусова евакуація дітей. Що тут неясного?
Ms. Сама прямота• 1 час назад
Ответ дляСкляна миша
Та не, порно он по другим причинам.
Да. Но основные - это военный контроль на Черном море (Севастополь) и полная таблица Менделеева на Донецком каменноугольном бассейне.
Скляна миша• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Неясно то, что так давно частично, но та же Констаха год держалась, хотя там уже ничего не работало.
Скляна миша• 1 час назад
Ответ дляMs. Сама прямота
Это скорее цель, а причина другая. Там ещё и амбиции зашкаливают. Как бы я не была против пороха, но он бы не допустил этого, а так то имеем что имеем.

Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСкляна миша
Ну тепер Павлоград буде рік триматися. З Дніпра вчора вже потяги ходили з затримкою на 17 годин.
Сумно і боляче. Цвіт нації поліг. І ще й виловлюють всіх доходяг і туди ж кидають.
Українська Мрія• 1 час назад
Я против войны
Суцільна зрада• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Я вже писала, що як тільки Європа подовжила захист до 2028 року, одразу почали волати у пресі про 2030-й рік. Тобто кошти вони давати готові ще 4 роки, а що залишиться від населення і території України, їм насрати. Випалена безлюдна буферна зона їх мабуть влаштовує, але треба вберегти хоча б людей.
Толку з того, що наловлені мобілізовані три доби воюють і гинуть в посадках?
Именно. Европа будет давать оружие и деньги до 30 года минимум, а Украина должна им поставлять мясо все это время.
Поэтому люди идиоты, орут чтобы убирали какие-то отдельные отсрочки, но мозга не хватает понять, что и до них дойдут руки. У меня двое детей, причём одному уже 19. Так что мою семью отсрочка многодетности не касается. Но я категорически против отмены этой отсрочки, потому что это будет только начало. Потом пойдут брони, уход, инвалидности, по учебе, по возрасту (в обе стороны), по полу. Нужно поставлять мясо до 30 года, а для Европы мы просто туземцы, ресурс. Им по фиг, что с нами тут будет, поэтому они ни перед чем не остановятся
лаМпочка• 1 час назад
Я за отмену. Почему отец 2 детей должен воевать, а 3 и более - нет. Чем этот отец ценнее других. Маразм
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСуцільна зрада
Саме так. Це знищення нації.
фан L.O.S.T.• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Я вам уже выше отвечала на этот вопрос вообще-то
Суцільна зрада• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Ніхто його не прикрутить, Європа хоче воювати нашими людьми, а не своїми.
Від зелених мало що залежить насправді, вони заспокоять, а хуйло не заспокоїться.
Так и наши откровенно говорят (хоть бы постеснялись): пусть Европа дает деньги и оружие, чтобы сберечь САМОЕ ЦЕННОЕ, что есть у Европы - ЛЮДЕЙ.
Этот цинизм зашкаливает. Значит европейцы - это главная ценность, а мы - расходный ресурс
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляфан L.O.S.T.
Це не відповідь. З зелених дипломати, як з лайна куля. А інших не допустять.
фан L.O.S.T.• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Если так, то почему не признать это и не сесть за стол, условие было выйти оттуда, в чем проблема выполнить если его и так и так заберут, вопрос времени и количества человеческих жертв. Оно того стоит тянуть с этим вопросом?!
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляСуцільна зрада
А тому і пишу в кожній темі - дітей вивозьте.
Так, ви на жаль праві. Так воно і є.
Суцільна зрада• 1 час назад
Ответ дляМая твая не панимать
Це не манька, це ось це чудо Э-велин@ Якщо чуєте про три дні, беззубі і іншу маячню, то це вона
Так их там рать, только и меняют ники )))