Стебель березы• 18 марта 2023

Ч можливо отримувати пенсію з-за кордону?

Раніше варіант з дорученням не підходив , чи змінилося щось зараз? Якщо а людини не було банківської картки
В курсі діла• 18 марта 2023
Зробіть карту, для цього доручення підійде.

автор Стебель березы • 18 марта 2023
Ответ дляВ курсі діла
В пенсійному для зміни способу виплати хочуть особисту заяву людини
Печенюшка• 18 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
В личном кабинете смотрели, нельзя внести изменения?
В курсі діла• 18 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
То може можна таку заяву написати і засвідчити підпис у консульстві?
автор Стебель березы • 18 марта 2023
Ответ дляВ курсі діла
Не підходить , взагалі маразм якийсь.
неДоПриличий• 18 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
На сайте ПФ в онлайне нельзя подать?
автор Стебель березы • 18 марта 2023
Ответ длянеДоПриличий
На сайте ПФ в онлайне нельзя подать?
Ні
Идеальная оптимистка• 18 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Так это правильно !
Сделают обязательно проживание в стране .
Идеальная оптимистка• 18 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Не підходить , взагалі маразм якийсь.
Правильно делают.

неДоПриличий• 18 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Ні
Вы пробовали? Просто мы 3 дня назад внесли изменения в пенсионное дело и выплаты на карту указали. Заявление еще в обработке
автор Стебель березы • 18 марта 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так это правильно !
Що саме правильно? Людина своє вже давно відпрацювала в країні
автор Стебель березы • 18 марта 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Правильно делают.
Що правильного?
Идеальная оптимистка• 18 марта 2023
Ответ дляСтебель березы
Так вы хотите выплаты и там и тут , что-то одно выбирайте.
автор Стебель березы • 18 марта 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Нема виплат , оскільки бабуся член нашої сім´ї, а ми працюємо. Чому вона не може отримувати свою чесно зароблену пенсію, але при цьому жити в іншій країні? Логіки нема жодної
В курсі діла• 18 марта 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Пенсію людина заробила, і має право її отримувати, живучи хоч у Зімбабве. Кошмар просто.
Меряю от 0• 18 марта 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Правильно делают.
Де ви такі беретесь? Аби ляпнути! Людина заслужила своєю працею пенсію і буде її отримувати в будь-якій країні світу! А якщо через війну мала покинути Україну і опинилась в країні, яка підтримує грошовими виплатами, то це РІЗНІ фінансові витрати, з різним призначенням! І так, людина має право отримати виплату від країни, в якій перебуває, НЕЗАЛЕЖНО від того, чи має на картці з України пенсійні виплати.
Tammy21• 18 марта 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так это правильно !
Нет, это не правильно. Потому что люди заработали свои пенсии, и не обязывались не покидать страну.
Tammy21• 18 марта 2023
Завести карту дистанційно, у тому ж Монобанку не варіант?
Кили и Манджаро• 18 марта 2023
Ответ дляTammy21
Так пенсионному как об этом сказать? В ПФ заявления о переводе пенсии на карту надо лично писать.

Tammy21• 18 марта 2023
Ответ дляКили и Манджаро
А передать подписанную бабушкой бумагу не упоминая, что она не в стране нельзя?
Кили и Манджаро• 18 марта 2023
Ответ дляTammy21
Бумагу должен нотариус заверить , так раньше было. Очень странно, что никаких изменений не внесли в это порядок в связи с войной...
Кили и Манджаро• 18 марта 2023
Автор, вроде можно,вот тут расписано как
https://visitukraine.today/ru/blog/564/pensii-za-g...
автор Стебель березы • 18 марта 2023
Ответ дляTammy21
Пенсійний знає, що її нема , вона ж пенсію не отримує
Ms. Dolly• 18 марта 2023
Ответ дляВ курсі діла
Не підійде...вона зможе за дарученням картку замовити, перевести на неї пенсію, але не отримати. Автор шукайте дуже грамотнооо нотаріуса, щоб 10 раздовіреність не робити.