Zelenkа• 18 марта 2023

Хвилювалочка суботня. Ранок починається не з кави.

Янсур анабой!
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляМДТ
Бліііін, перецю забула сказати, шоб купив. Закінчився вже тижнів 2. І постійно забуваю, і от знову.
Я якийсь імбирний перець замовила, цікаво шо то
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляFany
Балдею от его пузика, лежащего на коленках
Это стратегический запас и комок нервов ))))
Allbina• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Ото ви затарились на вихідні!
Чи то, що залишилось після п´ятниці?
не зовсім, це чоловіку на 2 тижні, я алкоголь не пью. Просто в нас поруч мільки новуси, там пиво (з тих, що подобаються чоловіку), 42 грн за пояшку, а у фоззі по 30, ще й до кінця березня доставка безкоштовна. Тобто ящик пива безкоштовно долому притягнули, ще й 240 грн економії
Кур´єру на чай даю авжеж, але досить вигідно виходить)
rybka21• 18 марта 2023
Ответ дляKlodia
Ні, з кави!!!!!
Мое почтение)
Доброго раночку
На сніданок був мікс Гватемали та Індії АА плантейшн.
Вже в метро, їдемо на тренування
irina _d• 18 марта 2023
Ответ дляFany
Я тоже. Мне тогда не так стыдно за свое, отожранное за зиму, я понимаю, что это все предрассудки)
Решка7777• 18 марта 2023
мы рыбный супчик с гренками на озере, красота
Вилами по Воде• 18 марта 2023
Ответ дляКолючая Роза
а мы на концерт вечером тулим
Вот и правильно 🥰🥰
Allbina• 18 марта 2023
Ответ дляVodoleya
В укритті і з запасом першої необхідності?
ні, не в укритті, просто коробки любить, ми коли мігі не ховаємось.
Вона весь час, чи в коробці, чи до кролі в клітку лізе
LudaSHS• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Де наша Леді на мопеді з помитою головою?
Конкурент намалювався!
Ох ордероНосец

И да -
В ходе Нюрнбергского процесса главной линией защиты нацистские преступники избрали нехитрую мысль: я, дескать, только выполнял приказ. Повторяли ее в Нюрнберге столь часто, что с тех пор эту защиту так и называют - «нюрнбергская». По-немецки она звучит как «Befehl ist Befehl» - «приказ есть приказ».

Люди из окружения Путина, до сих пор могли делать ставку примерно на ту же самую логику. Я, мол, человек маленький, мне велят, я исполняю. Вчера международное сообщество послало им чёткий сигнал: «Ребята, это не сработает. Вы не сможете говорить, что ничего не видели и не понимали. После решения МУС вы не можете не осознавать, что выполняете приказы человека, подозреваемого в совершении уголовных преступлений».
ЛЮБА• 18 марта 2023
Мои все дрыхнут ! Хардик один меня выковыривает с кровати ))))
Klodia• 18 марта 2023
Ответ дляrybka21
Доброго раночку
Вже в метро, їдемо на тренування
Це з білої пачки?
Fany• 18 марта 2023
Ответ дляirina _d
Ага
Думаю что я такая же обаяшка как хардик
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
От тяга в котів до коробок.
Окрім мого, взагалі не влазить, і пакети так само😳
МДТ• 18 марта 2023
Ответ дляKlodia
Ой, милая…. Вас обнять?
Как же вы так….
В мене до війни було 2 киці, одна пропала перед війною, вискочила з дверей, шукали довго, в кожному коту свою виглядали. А другу залишили під нагляд у друзів, що вирішили залишатись в окупації, перевізник ніяк не хотів брати кота. З тяжким серцем залишили. А вона там померла(((( отруїлась, це горе. Прибився до нас вже тут котик, якого господарі покинули. Взяли до себе, але при переїзді він не захотів змінювати місце проживання, 2 рази його забирали і він постійно втікав додому до себе. Кіт вже дорослий. І от тепер ми сироти.
LudaSHS• 18 марта 2023
Ответ дляrybka21
Доброго раночку
Вже в метро, їдемо на тренування
Тренировки запускают?
У нас в айджим да
В спортлайф нет
Сестры Гримм• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Слухається, по коробках не лазить... У вас точно кіт?
rybka21• 18 марта 2023
Ответ дляKlodia
Це з білої пачки?
Ні, це з крамниці Buno
Gupa• 18 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Так накорміть дитину нарешті!! Бо інших розбудить!!!
Хіба ж можна так!!!
Ніби й не мачуха...
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Ми вас заразим!!!
Я просто не любитель випічки солодкої, мнясо да)
rybka21• 18 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Тренировки запускают?
У нас в айджим да
В спортлайф нет
Та ми в залі
В Харкові діти навіть влітку тренувались.
А я ж мама ждун. В мене поки тільки п’ятниця тренувальний день
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляrybka21
А в вас доставка не працює в тривогу?
Ні, смаковершник перечікує
Gupa• 18 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
У Зеленки не забалуєш, вона сурйозна баришня!!!
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Хіба ж можна так!!!
Ніби й не мачуха...
Пусть будит )))тогда его сын старший покормит ! Мне вставать лень!та и есть сушка , он уже ей гремел на кухне !
Belosnezka1980• 18 марта 2023
Добрий ранок Сиджу думаю, що таке янсур анабой. Зайшла в гугл, дякую переклав
LudaSHS• 18 марта 2023
Ответ дляrybka21
Та ми в залі
А у нас з дала не выгоняют. Если уже там
Но не пройдешь
rybka21• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ні, смаковершник перечікує
В нас тікі банки не працюють
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Зате чуть шо, кидається з когтями, кусається і дере шпалери😂
rybka21• 18 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Но не пройдешь
Ми і без світла тренуємось
Навіть в повний блекаут, як того тижня. Ліхтарики, телефони...і погнали
ната0981• 18 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Таак! Феячимо)
Почала , сподіваюся вдасться,
Марина-10• 18 марта 2023
Ответ дляБойовий горобець
підкажіть будь ласка Діла працює в тривогу?
Я під час тривоги здавала аналізи. Київ.