Янсур анабой!
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляalena2013
Кошмар, а что случилось? Неужели вы мужу пиво предложили до высотных работ?
Ні, мабуть так поспішав дерево пиляти, щоб пива випить
Ну і по руці попав. Я ж як та, в кого ще ДПЮ в школі була, надала першу допомогу, але виявила, що краще зашити. Відправила його в лікарню. Тепер мені 2 тижні робити перев´язки і самій у дворі гребтися
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Зробила. Тільки не ждіть чуда, я вмію спекти, але не вмію прикрасити). Ще не різали.
Яка краса. А я сьогодні з ’Вацака’ торт їла. Стрес заїдала
Ответ дляKvitkaliliia
Ужас, бедный муж
Пусть быстрее идет на поправку.
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляalena2013
Ужас, бедный муж
Пусть быстрее идет на поправку.
А хто мене пожаліє?
Я з дитинства від вигляду чужої крові свідомість втрачаю
Ответ дляKvitkaliliia
Що це Ви придумали? Йому ж не дві руки штопали, нехай не відлинює))
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ні, але праву. Це ж я в нього амбідекстр. А він тепер хоч би по клавіатурі молотив- і то добре
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ух ти, так Ви унікум
Ага. Можу і лівою, і правою. Тобто вдвічі більше))
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Я в дитинстві дуже хотіла так вміти)
А в мене дідусь олівці забирав, щоб я лівою не малювала. Такі часи тоді були
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Я перенавчена на правшу. Але помітила , що з часом лише пишу правою, а все інше- ліва рука основна
Да. Я така ж. Я спицями в дитинстві коли в´язала, то доходила до кінця ряду і не перевертала, а в´язала іншою рукою. Мама в шоці була. І лівою я вмію писати навпаки, як у дзеркалі
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
В нас сьогодні теж були плани
Але ніхто не сказав вчасно, що сьогодні Батьківська субота, окрім хірурга, який чоловіку руку штопав
Это что за день такой
Ответ дляa.ostroverh
Это что за день такой
Киш в нову тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3303060-3
Ответ дляZelenkа
Щоб то таке коїться... Не встигаю бігати
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Вкусненько наверное