Zelenkа• 18 марта 2023

Хвилювалочка суботня. Ранок починається не з кави.

Янсур анабой!
LudaSHS• 18 марта 2023
Ответ дляната0981
Почала , сподіваюся вдасться,
Поднажмем!! Гуртом!
silma• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
то я не встигну організувати себе...хоча... оранжерея не далеко. спитаю друзів, це за Броварами, може орки не пошкодили...
Треба якось відмітити весняне рівнодення, або оранжерея десь в Києві, або знову в лазню поїду
В Киеве в ботсаду на Печерске есть агавы, огроменные, и кактусы и еще много всего. Сейчас ещеи азалии цветут
rybka21• 18 марта 2023
В нас взагалі зранку вже третя тривога. І вночі була о пів на другу. Не виспалася через ібану кацапню
Gupa• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я просто не любитель випічки солодкої, мнясо да)
Так сам процес затягує!!!

Чоловік вже посуд помив після сніданку, ганяє по квартирі...щось тут не то...треба терміново вияснить, що задумав!
Зазвичай я його заставляю, а сьогодні навпаки, шуршить, а я з вами на дивані...
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Так сам процес затягує!!!

Мене тісто дратує, як прилипає до рук, бррр😂
Я по курці, м‘ясу і рибі. От буженіну, всякі рулети з підчеревини і курячі рулетики - то все сама)
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Так сам процес затягує!!!

Сегодня день такой
У меня малая, которая просыпается к часу дня уже по квартире лазит и даже позавтракала
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Дівчата, а алкоголь так і продають лише з 11? Нічого не змінилося?
a.ostroverh• 18 марта 2023
Красоты несу
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Навіть Розетка строго з 11
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Навіть Розетка строго з 11
зря вони так
Леди на мопеде• 18 марта 2023
Доброе утро. Ото вам не спится, я еще в постели, голову не мыла. Так шо Невиноватая яяяя
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ложится надо раньше
Сдвигать на 15-30 мин и убрать телефон
Буває звалюється робота, тому чіткий графік. Наклад в 11 спати та в 6 піднятися нереально, а ось гаджети це проблема, два телефона, айпад, ноут
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
зря вони так
Ці обмеження такі дурні, хто хоче - той знайде😂
LudaSHS• 18 марта 2023
В Севастополе не покойно
sobacura• 18 марта 2023
Всім привіт! Немає в нас черемши в продажу (
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ну ось
А ми тільки почали вірити, що на Вашу голову можна орієнтуватися
Доброго ранку ☀️
Джулияробертс• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Залежно де. У нас з 10
МДТ• 18 марта 2023
Ответ дляsobacura
Штраф за продаж. Черемша до ЧК занесена.
LudaSHS• 18 марта 2023
Ответ дляrybka21
Харьков кошмарят(
frumoasa17• 18 марта 2023
Ответ дляGupa
Так сам процес затягує!!!

Ех, ви, задумав. Можливо просто вам приємне зробите...
Gupa• 18 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Сегодня день такой
Вже й капучінку приготував... зараз вип´ємо і підемо шуршать
Планів сила силена, головне, щоб сил вистачило
sobacura• 18 марта 2023
Ответ дляМДТ
Знаю вже, вчора просвітити. Значить законослухняні бабульки у нас )
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я в нас бачила минулого тижня по 30 грн. Танунафіг
Леди на мопеде• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ну ось
Доброго ранку ☀️
Щас кофе выпью и иду мыть
МДТ• 18 марта 2023
Ответ дляsobacura
Я тепер вже точно націлилась посадити в себе на городі черемшу. От тільки вернусь.
viika65• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
у нас все время продают, с 8 до 22.
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
И это вы только подумали вчера голову помыть!!! Представить страшно, когда вы ее помоете!!!))))
sobacura• 18 марта 2023
Ответ дляМДТ
Її в жовтні треба сіяти. І я буду садити.
sobacura• 18 марта 2023
Я ще кави не пила, приготувала дітям сніданок, зібралась і на базар ))
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляsobacura
Мои в субботу раньше 11 не встают ….