Zelenkа• 18 марта 2023

Хвилювалочка суботня. Ранок починається не з кави.

Янсур анабой!
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Да, у него повышенное потоотделение и повышенное отделение серы или как это называется в ушах, у врача минимум раз в году проверяем выделение из ушей , за 4 года , нашли какую-то фигню летом 2022 и то врач сказала на нервной почве …вот потеплеет опять поедим .
Ну с серой то понятно, аналогично...

А про проверить ее надо спросить у своего вета
Tatyana_1975• 18 марта 2023
Чого це? Мені тривога не заважає почати ранок з кави. Хоча, звичайно ж, краще без неї
Fany• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Який серйозний, як звати? Схожий на кота знайомих😻
Леон
Волонтеры сказали что прописка в Славянске
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Доброго всім ранку, нехай буде добрий!!!
Зеленка, зверніть увагу на фото, свіженьке графіті у нас в центрі міста, Вам ця фраза подобається))
Клас 👍
irina _d• 18 марта 2023
Ответ дляVodoleya
LudaSHS• 18 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Майже кожен день тренування, якщо почуваюся добре.
Ложится надо раньше
Сдвигать на 15-30 мин и убрать телефон
Сестры Гримм• 18 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
А може щось інше?
та навряд.
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляFany
Леон
Почти как в ’люди в черном’
Рыжий с белым и со звоночком)
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляМДТ
Ви вагітна, не іначе. Піду шкварок собі нажарю, з хроном і житнім хлібом поснідаю. Фігуру не жалко))
Під такий сніданок треба стопісят і томатний сік!
ok1904• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Є екскурсія десь під Київ, оранжерея з екзотикою: банани і т.д. Погугліть!
то я не встигну організувати себе...хоча... оранжерея не далеко. спитаю друзів, це за Броварами, може орки не пошкодили...
Треба якось відмітити весняне рівнодення, або оранжерея десь в Києві, або знову в лазню поїду
irina _d• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
С утра не выпил, день пропал!(с)
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Отак подивишся - ну гарна ж істота. А як почне качатися на шторах і бігати по стелі вночі, ну йо майо..
Треба з маленького привчати. Я взяла, він на долоні вміщався, відразу привчила спати зі мною. Може вночі трохи побігати, але рявкну і спить😆
alena2013• 18 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
я вчора на ніч нажерлася. Все підряд. Оселедець з шоколодом, куряча ніжка з варенням... Мабуть стрес.
Я тоже. Заметила, что как засяду здесь при тревоге, то автоматом ем все, что на глаза попадается.
ok1904• 18 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Серйозне графітв, з глибоким змістом, головне- правдиве
ната0981• 18 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ого, а я на дієті, бо нахвилювала +8, тепер водичка на ніч і все
МДТ• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я пока шо аспірін внутрь приймаю. Чи ну його ту хімію, і чистим продуктом бацили поганяти)
HelloKitty18• 18 марта 2023
Ответ дляVodoleya
А що там, бо я не можу прочитати?
irina _d• 18 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
А що там, бо я не можу прочитати?
Русне п..а)
Vodoleya• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Уявіть собі, зранку комунальщики замалювали, так люди почали обурюватися у соцмережах, і вони відмили назад
alena2013• 18 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Так наоборот, вам надо сон. чтоб быть здоровой мамой.
Уже скорее бабушкой Дети вроде и выросли, а все равно переживаешь.
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Оооо, дякую! Треба подати ідею нашим стріт-артщикам!
tarveldy• 18 марта 2023

Але на яомарок тре йти, бо останній судок сиру залишився, а без нього нема чого їсти
МДТ• 18 марта 2023
Ответ дляVodoleya
Зачотна картинка
HelloKitty18• 18 марта 2023
Ответ дляirina _d
Русне п..а)
Аа, так, дякую, гарно так.)
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та гляди! Не работает оно!
Шерстяная тоже мелкой попала к нам, но вот эти босяцкие замашки ..
Не вывести никак
На шторе периодически висит(((
ЛЮБА• 18 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ну с серой то понятно, аналогично...

Спросите, у моего сера черного цвета, без запаха , а вот когда там нашли что то, то был запах , но уши он не чесал .
Fany• 18 марта 2023
Добыла зайцепряников
В 6-45 с атебешечки вчера вынесла добычу
Еще яйцы на деревья повешу
автор Zelenkа • 18 марта 2023
Ответ дляFany
Леон
Леон-кіллер русні❤️
Сестры Гримм• 18 марта 2023
Ответ дляalena2013
Ага. Біг трусцою до ноута з холодильника і навпаки.
Vodoleya• 18 марта 2023
В мене котиків немає, то хоч місцевим мистецтвом поділилася