Бурундучиха• 18 марта 2023

Болить голова після побачень

Зараз в пошуку. Знайомлюсь на сз. Хожу по два побачення на тиждень. Без сексу. Поки що просто обираю. Побачення тривають 1-2 години. Через 2-4 зустрічі з новим чоловіком починає боліти голова під кінець побачення. В кого закохатися поки не знайшла, сильного потягу теж нема. Але залицяння гарні та більшість хлопців гідні. Вже і ходити не хочу через той біль. В чому може бути причина?
Джем Шакіри• 18 марта 2023
Пороблено

Из Виа-гры• 18 марта 2023
Через нерви) ви нервуєте перед кожним новим побаченням? Чи може кави багато п´єте? Чи алкоголь?
Курочка• 18 марта 2023
Слишком открыты, сливаете энергию.
автор Бурундучиха • 18 марта 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ні. Не нервную, бо не закохана. Мене не турбує, чи сподобаюсь я, чи ні. П´ю небагато. Чашку чаю, кави або глінтвейну.
НеГолосую• 18 марта 2023
Нервове перенапруження або психологічна неготовність чи страх перед новими стосунками.
Якщо перше виключаєте, то варто гарно подумати чи дійсно ви вже готові до нового
автор Бурундучиха • 18 марта 2023
Ответ дляКурочка
Слишком открыты, сливаете энергию.
Треба над цим подумати
Из Виа-гры• 18 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Вам взагалі всеодно, коли ідете на побачення?
автор Бурундучиха • 18 марта 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Так...
Чучело-Мяучело• 18 марта 2023
І в мене так було. Мені здавалося, що хлопець з мене викачував всю енергію.

Из Виа-гры• 18 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Так...
А навіщо ходити на побачення з людиною на яку пофіг? Я на сайті знайомств спочатку спілкувалась тиждень/ два. Тоді вже йшла.
автор Бурундучиха • 18 марта 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Не люблю переписуватися. Для мене це просто витрачати час
Червона калина• 18 марта 2023
Візьміть паузу. Судячи з ваших відповідей, вам поки відносини не потрібні, для чого марно витрачати час.