Водійка хімарса• 18 марта 2023
Что привезти из Польши в качестве гостиница?
Подскажите, что вы покупали, когда ехали из Польши в Украину?
Чучало яблуні• 18 марта 2023
В среду еду домой. Ничего не покупаю. В Украине все есть
В декабре ехала - в НМ покупала детям одежду. Т.к. все равно заказываю и плачу за доставку
Водійка хімарса
• 18 марта 2023
Ответ дляВесотехник
Шоколад, манго и клубнику))
Клубнику?))) неожиданно))
Водійка хімарса
• 18 марта 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Судячи з цін в Україні везіть порошки для прання
Та то важке
Крихітка на всі• 18 марта 2023
Ответ дляВесотехник
Шоколад, манго и клубнику))
Мне привозили оттуда шоколад, он же пластилиновый
Кидстаффовна• 18 марта 2023
Ответ дляАдеКВАтная
в Польше дешевле? Не замечала
Байрактарна• 18 марта 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Клубнику?))) неожиданно))
Полуниця в Польщі 10 злотих 0.5 кг (85 грн), в Україні в сільпо 650 кг.. вожу полуницю, сливи, манго, малини, помідорки черрі, кабачки, селеру 🤣
Чучало яблуні• 18 марта 2023
Ответ дляБайрактарна
что с ней будет после 18 часов в поезде?
Водійка хімарса
• 18 марта 2023
Ответ дляБайрактарна
Манго може куплю, це ідея. А полуничку почекаю нашу, вона неперевершена
Кіма кепка• 18 марта 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Какой именно? Вкусный шоколад здесь
Водійка хімарса
• 18 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Какой именно? Вкусный шоколад здесь
Какой вкусный? Милка испортилась, как по моему вкусу
Кіма кепка• 18 марта 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Ничего не будет
Кіма кепка• 18 марта 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Кроме милки куча других
Водійка хімарса
• 18 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Кроме милки куча других
Ну посоветуйте, какой вам нравится. Я не покупала особо
Байрактарна• 18 марта 2023
Побутова хімія дешевшв суттєво, всякі смаколики, сири з лідла в термопакеті везу що моцарела, що плісняві в 2-3 раза дешевші. Дешевший хамон, прошутто. Лаваца в бєдронці вигідна, креветки акційні часто по класній ціні
P.S. не біженець, їжджу інколи в справах
Байрактарна• 18 марта 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Хз, 12 годин на авто чудово все доїжджало
Кіма кепка• 18 марта 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Надо пойти в магазин для этого. Я не запоминаю.
Байрактарна• 18 марта 2023
Сливи останнього разу купила по акції 7 злотих/кг - смачні як літом, сім´я сказала треба було брати більше набагато
Байрактарна• 18 марта 2023
Виноград дешевший і смачний, стоїмо з сестрою на касі з торбами фруктів, сирами хамонами, кавою дорогою, червоною рибою, креветками і аж соромно...ніхто ж не розуміє, що тобі на місяць того, напевно думають що ці українці прифігіли ....
Чоловік шуткує, ви ж хоч між собою по польськи говоріть, щоб люди не косилися
Фея_3уровень• 18 марта 2023
Мне привозили сливку в шоколаде,очень вкусная,давно правда это было. Ещё галаретки нравятся.
Дело было давно• 18 марта 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Клубнику?))) неожиданно))
Вчора в кауфленді брала за 9.99 півкіло. Дуууууууже смачна, солодка і пахуча
Тирамісу на терасі• 18 марта 2023
Цукерки з лакрицею, це реально незвичний смаколик, хоча не всім сподобається,
Водійка хімарса
• 18 марта 2023
Ответ дляБайрактарна
Яку каву купуєте?
Подмигашка• 18 марта 2023
Цукерки ’Пташине молоко’ на гостинці везу, каву, кабаноси, якісь довгі тонкі ковбаски (забула як називаються).
Водійка хімарса
• 18 марта 2023
Ответ дляПодмигашка
Ви яким транспортом їдете через кордон?
Подмигашка• 18 марта 2023
Машиною. Я беру ковбаски, які не в холодильниках зберігаються. Такі можна і двоє суток везти, нічого їм не буде.