Шалена невинність• 18 марта 2023

Фарба для меблів, порекомендуйте

Хочу пофарбувати старі меблі. Хто фарбував, порекомендуйте, чим? Бо в інсті або тіктоку фарбують не тим, що в Епіку та в Україні взагалі.
Фарбувала якось кухню, але невдала фарба зовсім, як побілка по фактурі, дуже плями видно і не відмиваються
english book• 18 марта 2023
Фарбували сто років назад. Ходили в салон Tikkurilа в Києві. Там безліч фарби на різні випадки. Консультант допоміг, результатом задоволені. Тоді ще вся вона була made in Finland. Обирали тіксотропну-незтікаючу. Дуже легко фарбувати початківцю.
В Епіцентрі там в основному масовий сегмент.
Там все розмивчато• 18 марта 2023
Я красила темную мебель в белую. Сначала в несколько слоев валиком наносила акриловый грунт. Затем акриловую краску белую. Закрасилось полностью,без проплешин. Сверху лаком не покрывала,но лучше бы покрыть-так удобнее было бы мыть
автор Шалена невинність • 18 марта 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Тобто просто акрилову питати? Щоб для меблів ? Вона рівно лягає?
автор Шалена невинність • 18 марта 2023
В мене таке вишло, ще й вбирає в себе все. Треба перероблювати
Там все розмивчато• 18 марта 2023
Ответ дляШалена невинність
Вы красили кистью?
Там все розмивчато• 18 марта 2023
Ответ дляШалена невинність
Да,акриловая краска. У меня ровно легла без проблем. Но и поверхность изначально была ровная и я наносила валиком
автор Шалена невинність • 18 марта 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Вы красили кистью?
Я фарбувала валиком спочатку, але кожного півроку мушу підфарбовувати. Беру пензлик. А яким лаком можна покрити, бо нічого не вимикається, тільки підфарбовувати треба
автор Шалена невинність • 18 марта 2023
Вимикається = вимивається