Анютины ласки• Изменено 18 марта 2023
Порадьте розміщення в квартирі
Доброго дня! Жити буде сім´я з двома різностатевими дітьми.
Квартира хоч і невелика, але наша! Я для себе вже придумала приблизно, що і де розмістити, але хотілося б почути ще ідеї. Дякую! Фото планування додаю.
В кого тако було• 18 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Це загромоздить кімнату, я б не ставила. У мене 23 кв я не ділила перегородками.
Загромоздить, але це краще ніж стіни, що пропонують.
Божий одуванчик• 18 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Что тут думать, это однушка, автор живет в кухне-гостиной на диване, дети в спальне. Дизайнеры сделают грамотную расстановку за 200-300 долл
Ну вот да, как вариант спальное место родителей можно отделить типа раздвижной системой как жалюзийная дверь гармошка
Радуга-дуга• 18 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Та даже реечки поставить, как делают многие и вроде зонирование как гостиной, и отгородились себе, они места не много займут
Божий одуванчик• 18 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Они все с фильтрами, куда оно девает поток воздуха, который высасывает? Покажите пр мер пожалуйста, а то я отстала что то. А то вопрос вытяжки мне актуален ещё.
Загуглите Рециркуляционная вытяжка очень многт вариантов, но учитывайте, что и расходники нужно покупать
Гарнюнька• 18 марта 2023
Ответ дляВ кого тако було
Не ставити нічого. Стіни на мою думку взагалі не варіант. У мого сина кімната 8 кв. Це дуже мало, для двох дітей нереально. Тим більше, які вже за 2-3 роки підлітки.
Радуга-дуга• 18 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Есть сейчас специальные с фильтрами
Ой ну что выдумывать бред, куда они тянуть будут?
И по закону, нельзя переносить мокрую зону, вы потом такую квартиру просто не сможете продать.
Хома з пастою• 18 марта 2023
Ответ дляЛагшмивара
люди, там довжина кімнати 5.94 м, що ви там навпіл ділите?
Для спальні 8-9 кв.м. нормально.
Радуга-дуга• 18 марта 2023
Ответ дляХома з пастою
Для спальні 8-9 кв.м. нормально.
Лучше не издеваться над квартирой, делая какие-то сараи, а со временем ее продать и купить побольше.
Хома з пастою• 18 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Вы простая такая, мокрую зону нельзя так переносить.
В коридор можна, але ж комунікації... Тут невигідно переносити.
Радуга-дуга• 18 марта 2023
Ответ дляХома з пастою
Нельзя, я вам еще раз говорю. Потом не продадите просто с таким переносом.
Божий одуванчик• 18 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Ее сейчас уже проще продать, если новострой то в ней же ремонт нужно делать(
Хома з пастою• 18 марта 2023
Ответ дляВ кого тако було
У дитячій треба розмістити двох дітей школярів, це два ліжка і два столи. В цілій кімнаті це можливо, а в тій частині, що у вас залишається ніяк, там максиму квадратів вісім буде.
Можна трохи збільшити. Робочу зону на балкон.
В мене з братом дитяча була 11 кв.м. Все вміщалось.
В кого тако було• 18 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Не в дитячу, бо дихати там не буде чим, а кухню від дивану, де батьки спатимуть.
Радуга-дуга• 18 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Не совсем так, если покупалась на этапе постройки, то в разы дешевле чем готовое, +сделать ремонт. А так продать и искать больше готовое, когда нет на + расширение+ремонт, то хоть смогут пожить и накопить.
Божий одуванчик• 18 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Они тянуть будут туда куда нужно))) Рециркуляционная вытяжка, гугл в помощь , а вот мокрая зона да,Но Вы видимо не видели никогда, что люди творят в новостроях ( про теплые полы на балконах, кухнях, коридорах и сан узлах, которые люди считаю нлрмальным заводить от батерей отопления молчу))) а потом ой, я имею право председателя ОСББ не пускать в свою квартиру....
В кого тако було• 18 марта 2023
Ответ дляХома з пастою
Де там що ставити, одні двері кругом.
Неновая почта• 18 марта 2023
Ответ дляСкользкая
Як варіант
Да. И высокие широкие стеклянные двери.
Хома з пастою• 18 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Якщо автор бачить перспективу продати її через років 5 і купити більшу, то так. А якщо вона років на 10...
Неновая почта• 18 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
У всіх квартири від 100 кв чи як?
А повыпендливаться?
Хома з пастою• 18 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Можна. Мокрі зони можна розширювати за рахунок коридорів, кладовок, гардеробних. Це буде називатись кухня-ніша.
Божий одуванчик• 18 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
А ремонт представьте сколько сейчас стоит...Просто может автор не хочет вторичку ,а так продали купили вторичку заехали и живите, копите, а так если ремонт то это не месяц и не два, да и цены очень на стройматериалы выросли, я в феврале 22 брала ламинат был по 900 за метр, сейчас уже 1300(((
И.О. человека• 18 марта 2023
Гардеробну з´єднати з коридором, з гардеробної зробити вхід в дитячу (розширити вікно), батьки в кухні-вітальні спати на дивані. Дітям буде досить тієї площі, кухнонний куток робіть невеликим, щоб залишилося місце на диван і комод для вас.
Хома з пастою• 18 марта 2023
Ответ дляВ кого тако було
Де там що ставити, одні двері кругом.
Туди можна винести тільки зону готовки, без столу. Теоретично. Але треба буде сололіфт ставити, щоб каналізацію вивести. А це затратно, гучно, геморно. Та й не лишається зони для прихожої зовсім, брудна зона постійно прохідна... Коротше, можна, але не варто.
В кого тако було• 18 марта 2023
Ответ дляХома з пастою
Де зона готовки, на двері вішати чи що.
Хома з пастою• 18 марта 2023
Радуга-дуга• 18 марта 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Ну я тоже год назад делала. Но всеравно вышло то что взято на этапе строительства плюс ремонт. Как сейчас готовое без ремонта продают. И ремонт хороший.
Хома з пастою• 18 марта 2023
Ответ дляВ кого тако було
Там немає комунікацій.
Ви уважно читали те, що я написала? Чи на зоні готовки зупинились? Воду підвести не проблема. Для каналізації сололіфт. Витяжка рециркуляційна. Я ж пишу: перенести можна, але затратно і геморно. І воно буде не варто того.
В кого тако було• 18 марта 2023
Ответ дляХома з пастою
Так про те і мова, що не варто. Були б гроші, таку квартиру б не купили.
Хома з пастою• 18 марта 2023
Автор, якщо вирішите робити кухню-студію зі спальним місцем, не спішіть її робити П-подібну. Можна зробити нішу для холодильника за рахунок дитячої. Для готування 1,50×3,00 вистачить з головою. І стіл окремий зручніше, ніж за стільницею їсти.