Ответ для Просто я
Вот село, в котором дом, можете для жизни советовать?.
Я все ещё в раздумьях куда кости свои на старости кинуть... Однозначно хочу южное направление и не дальше БЦ.
Може дивіться щось біля Стугни. Якщо далі, то десь треба в сторону від траси глибше заїжджати, шукати більш мальовничі місця.
Ответ для Просто я
До войны я вообще хотела в Лазурном дом и сделать не большую базу отдыха. Что б и не скучно и прибавка к пенсии.
Теперь, хз.
Розумієте, якщо Ви переїдете в село, от прям село-село, то розраховуйте на те, що будете спілкуватись лише в кругу сім´ї. Поки малі діти і молоді друзі, то норм. Звісно, все залежить від того, якого життя Вам хочеться.
Ответ дляАмарилис
Не, в село село я однозначно не готова. И село не готово ко мне
. По этому и думала в БЦ сам город, там дачи есть и дома.
Ответ для Просто я
А на Яготинщину чи Переяславщину, наче та сама відстань до Києва як з БЦ.
Під Васильків, на трипільську землю?