Мати драконів• Изменено вчера в 10:38

Хейт застрявших в ОАЭ, на Востоке - в чем прикол?

В инсту, тик-ток хоть не заходи. Наши люди, украинцы, снимают видео, что они застряли семьями на отдыхе (кто в Тае, кто в Шри, кто в Эмиратах), что авиакомпании морозятся, никаких возвратов денег либо альтернативных маршрутов полетов не предлагают, а в комментариях просто бездны ада.

- а вот нефиг было шастать, от войны они устали, отдохнуть решили, хаха
- бедненькие, как же вы это переживете, всем Краматорском за вас волнуемся
- бабки есть на отпуск - найдете и на билеты, или может вам задонатить?

Что с нами случилось? Почему мы так реагируем?
Единорог помог• вчера в 11:51
Ответ дляТворю чудеса
Як можна закрити в оточені ?
Я не в курсі. Як визначитесь, розкажете
Творю чудеса• вчера в 11:51
Ответ дляМания-Величия
Ну так лечись активно и выздоравливай, чтобы ничего не болело.
Шкода що такі невиховані і тупі як ви ходять на вибори і розмножуються
Творю чудеса• вчера в 11:52
Ответ дляЩебетуха
Мы и так это делаем, без вашего вонючего участия. Только вам тут как медом намазано
Ох вы и крысы
Це ви до кацапів висєр написали ?
Творю чудеса• вчера в 11:52
Ответ дляЕдинорог помог
Дайте вгадаю. Точно не вам?
Чим вам вгадувати ?
Щебетуха• вчера в 11:53
Ответ дляДивне створіння
Мільйон відсотків. У когось хліб черствий, а в когось перли дрібні.
Це в мене сестра така. Ми з дітьми під прильотами, дрони літають прямо над дахом, я тиждень нічого не їла, дітям і сусідським все віддала що було, не було світла, грошей, нічого не працювало - а це волшебное створіння пише мені з Тая - поповни мені мобілку, подивись як я загоряю, ой у мене ніготь зламався
Таке ж як авторка
Веселуха Муха• вчера в 11:54
Ответ дляЩебетуха
Послушайте, у нас совсем рядом погибают люди, дети, животные, находятся в опасности. Нет, давайте пожалеем каких-то идиотов что поперлись греть жопы на пляжах Катара.
У вас є ліміт на жалість?
Але ліміту на злість, ненависть, зловтіху немає?
Я намагаюся не давати волю поганим почуттям. Бо це руйнує тільки мене. На об´єкт ненависті ніякого впливу не має.
А ось емпатію, як і інші світлі почуття, плекати і розвивати. Я становлюсь сильніша і стійкіша саме завдяки добрим почуттям.
Единорог помог• вчера в 11:54
Ответ дляНеКонец-Света
Нет
Ну тоді у вас буде ще багато сюрпризів
Щебетуха• вчера в 11:54
Ответ дляtereska
Вам на плєвать точно, ви би навіть нічого не відписували, а так в кожному своєму повідомленні про це волаєте.
Кожен обирає собі шлях та робить своє життя максимально наповненим.
Тут не відсиджуються, бо не оформляють та не допомагають нікому. Так що мимо, ви обрали свій шлях залишитись, ми обрали працювати за контрактом ще в не так далекому 2019 році і в компанії, яка працює на допомогу Україні.
Ви обрали свій шлях закордоном. Для чого сидіти тут на нити нам про закордон?
КараПузовна• вчера в 11:54
А в чем хейт в адрес выехавших? Особенно в адрес тех, кто смог там удачно устроится и стал жить лучше чем жил в Украине?
Обычная зависть чаще всего или обозленность на жизнь и на всех подряд, естественно все это не от хорошей жизни.
Кубик Рубика• вчера в 11:56
Ответ дляМати драконів
А я именно про них
От я, як представник українців, описала вам свої емоції
Причину хейту (хоча це не хейт далеко, а роздратування ). Але він направлений не на українців взагалі
Щебетуха• вчера в 11:55
Ответ дляТворю чудеса
Це ви до кацапів висєр написали ?
Творю чудеса• вчера в 11:55
Ответ дляЩебетуха
З України ж ніхто не відпочиває ?
Единорог помог• вчера в 11:55
Ответ дляНевидимка Майя
тут тоже лаптеногие отписываются в теме?
Повно. Для вас це відкриття?
Щебетуха• вчера в 11:56
Ответ дляВеселуха Муха
У вас є ліміт на жалість?
Это все просто слова, глупые. Я не ненавижу. Просто раздражает нытье по пустякам тех кому не на что жаловаться. Застряли на курорте, о, це точно трагедия века!
Творю чудеса• вчера в 11:57
Ответ дляЩебетуха
А вам визначати рівень трагедій окремо взятої людини ?
Единорог помог• вчера в 11:57
Ответ дляТворю чудеса
Чим вам вгадувати ?
Ви задаєте так багато питань. Може, краще спочатку в школу, там багато чого пояснюють
Творю чудеса• вчера в 11:58
Ответ дляЕдинорог помог
Чому недалекі завжди мають багато порад ?
Крихітка на всі• вчера в 11:58
Ответ дляДивне створіння
Це ж і їжаку було зрозуміло. Це ж схід. Там ігри без правил.
Где, в ОАЭ?))
Я не могу, как случилось, так все прям знали, ага)) Эмираты, в которых сосредоточен огромный капитал, до вчерашнего дня был одним из самых безопасных мест даже не смотря на расположение. Да никто не мог предположить, что там будут прилеты.
Единорог помог• вчера в 12:00
Ответ дляВеселуха Муха
У вас є ліміт на жалість?
Ви вже цілком вигуляли своє біле пальто.
Веселуха Муха• вчера в 11:58
Ответ дляЩебетуха
Для вас це пусті слова
Для мене ні.
Що ви намагаєтесь мені довести? Я по іншому не буду відчувати, це базові налаштування і усвідомленні з часом почуття
Творю чудеса• вчера в 11:58
Ответ дляКараПузовна
То ж типове виколи око
Як можна пережити що у сусіда хата краща
Щебетуха• вчера в 11:58
Ответ дляТворю чудеса
З України ж ніхто не відпочиває ?
Я хз як хто, там де я живу, люди на Мальдіви не їздять, тут би вижити, які ще Дубаї.
Біток чи ефір?• вчера в 11:59
Ответ дляМати драконів
Сижу под Киевом, беспокоит
Мне например похрен
В очередной раз радуюсь своей бедности))
Которая уберегла от ротовируса в Буковель, и от полетов на отдых
КараПузовна• вчера в 11:59
Ответ дляТворю чудеса
То ж типове виколи око
Да, именно так
Единорог помог• вчера в 11:59
Ответ дляТворю чудеса
Ну от знову. Перечитайте ще раз попереднє повідомлення
Щебетуха• вчера в 12:00
Ответ дляТворю чудеса
Нет смысла объяснять больным людям.
Грех на душу не боитесь брать, называя застревание на пляже трагедией?
Веселуха Муха• вчера в 12:00
Ответ дляЕдинорог помог
Я пишу свою думку. Для вас це неприємно чи чого ви намагаєтеся мене зачепити?
Щебетуха• вчера в 12:00
Ответ дляКрихітка на всі
Где, в ОАЭ?))
Да ладно. Они давно противник Ирана.
Гигиенишвили• вчера в 12:01
Ответ дляМати драконів
Ну как-то не приходит в голову стебаться, понимая уровень доп.расходов и проблем, с которыми столкнутся люди.
Прям, на останні политіли, на впо.
Творю чудеса• вчера в 12:01
Ответ дляЩебетуха
Нет смысла объяснять больным людям.
О , почалося про гріхи
А якщо люди пересадку робили в інші країни ?
Чи ваше сприйняття світу закінчується тільки пляжем ?