любительница• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Анчоусів везіть побільше, тут ціна неадекватна на таке, та і немає їх майже ніде.
Скільки зможу, бо немає багажу
Ответ дляZelenkа
Кропива сама себе не нарве, а у мене з дитинства погані спогади, з нею пов‘язані)))
Рукавички, далі обдати окропом, далі за рецептом
. В мене теж були так собі асоціації(в дитинстві в селі для апетиту соком кропиви намагалися поїти, бррр), але в свідомому житті це моя зеленушка весни. Я народила сина в кавітні, от лікар радив відвар кропиви, так вже 17 років кропива в моєму раціоні харчування краще за шпит ,
любительница• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Та то та ж тюлька, але вони її не солять, а ферментують. Це як в Одесі, Болгарії, і в принципі на Балканах біля моря всі анчоуси смажать у фритюрі, це називається цаца.
Воно мені дуже солене, якщо вона звичайна. На фото це с перцем, таке гостреньке, але це таке любить моя дочка
Ответ дляok1904
В мене дещо інші спогади, не будемо людям псувати апетит)
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляok1904
Ну, хай так. Кропива багата кальцієм! Бомбєзна весняна рослинка. В перші страви, в омлет, песто
Может и богата, только через ’по жопе крапивой’ он не усваивается))
Доброго вечора, я в старій темі шарилась
А ви тут...нова тривога, нові хвилювання...
Пів дня ледачкували, поприбирали, приготували, фільм і мультик подивились, подрімали, пару фіалок нових посадила, от і один вихідний майже закінчився...
Ще під мастер шеф в комоді поприбираю і фсьо, план мінімум виконано!!!
Kvitkaliliia• 18 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Одну лапу ему уже отгрызла
Я там вище відповіла, що це день для поминання предків. Просто якось з теми в тему
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляАмарилис
В мого попереднього кота була улюблена жаба 🐸, ростом як він. Він її таскав за собою завжди, поки з другого поверху знесе, два рази подружній обов´язок виконає. Чоловік ржав, що нєвесту з будинком знайомить).
Ой, сейчас такие игрушки прикольные для собаней и котов делают мягкие, что самой бы играться
любительница• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ще штука класна, фаршировані фетою маленькі перці. Раніше були в нас навіть у кулінарії Сільпо, возили.. Офігенна штука.
В піццу тут їх додають
a.ostroverh• 18 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Теперь понятно, почему меня колбасит)
Я на всякие такие дни начинаю хозяйничать
Сегодня убралась, стирок пару запустила, еды на пару дней... Доставка Сильпо, воды...
Прям хотелось в шкафу на балконе поубирать)))