Накладні мюслі• 18 марта 2023

Нерухомість. Ваші прогнози?

Наразі ціни вищі в 2,5-3 рази, ніж до війни. І вони просто нереальні. Квартири не купують масово, деякі варіанти стоять вже по пів року і ціна на них тільки росте. Чи є шанс, що ціни на нерухомість трішки впадуть?
Карамелька• 18 марта 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
У кого-то меньше, но у кого-то значительно больше. Не все теряют во время войны.
Например ? Единицы. В осноаном беднеет народ.

Невгамовна шахиня• 19 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
В Черкасах виросли ціни і на продаж і на оренду. То гребуть тільки так. Одні знайомі продали двушку і купили трьошку, подруга продала двушку доклала і купила дві однушки під здачу.
Что там делать в тех Черкассах.
Хай гребут