Зілля до весілля• 19 марта 2023

єОселя. Хто скористався? Чи реально знайти вторинку яка підпадає?

Чи це байдуже, і береш будь-яке вторинне (яке підпадає в перелік, звісно), з продавцями вже можна це не обговорювати? Чи реально швидше сплатити? Хто брав? Тут все анонімно, розкажіть про перший, та щомісячний платіж. Дуже цікаво.
Чемна панночка• 19 марта 2023
Продавцы многие хотят доллары налом, а не гривню на банковский счет, так что обсуждать с ними придется.

неДодекаэдр• 19 марта 2023
Ответ дляЧемна панночка
Так вони при вас знімають гривню і міняють на долари де їм зручно. А ви контролюєте щоб суми зійшлися. Ми брали іпотеку, то гривні трохи залишилося, бо враховували курс із запасом
автор Зілля до весілля • 19 марта 2023
Ответ длянеДодекаэдр
А ви під який % і на скільки років брали?
неДодекаэдр• 19 марта 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Два роки назад під 13, в ощаді. Як будете брати уточнюйте який графік погашення класичний чи ануїтет. Погоджуйтеся тільки на класичний, відсотки нараховуються на залишок і немає комісії за досрочне погашення. Врахуйте, що оформлення буде не дешево коштувати, ми брали 350 тис., Квартира коштувала 32 тис. дол. оформлення з страховками, комісіями банка, нотаріуса десь приблизно 50 тис.
Пацелуйнитуда• 19 марта 2023
Ответ длянеДодекаэдр
😀100 000 в день можна зняти)))це продавець буде тиждень знімати, а потім купляти $ , а якщо курс різко стрибне?
Ще треба знайти, такого продавця, на такі умови)))
Чемна панночка• 19 марта 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Снять гривну можно только 100 тысяч грн. в сутки. Ограничения НБУ на снятие налички.
неДодекаэдр• 19 марта 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Я думаю для іпотеки інші обмеження

Чемна панночка• 19 марта 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Я думаю для іпотеки інші обмеження
Нет, ограничения едины для всех на снятие налички.
Чемна панночка• 19 марта 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Хорошо, если неделю. 100 000 грн. - это меньше 3000 долларов. Мы свою квартиру продали за 77000 у.е., это сколько ж дней нужно по 100 000 грн. снимать и покупать на эту сумму валюту? Правильно, почти месяц.
Пацелуйнитуда• 19 марта 2023
Ответ дляЧемна панночка
Це я так, щоб було гарно)))Звичайно довше. Зараз також продаю квартиру і ходять на перегляд тільки з іпотекою))) І так у покупців все просто😀
Пацелуйнитуда• 19 марта 2023
Ответ дляЧемна панночка
А як ви продали? За кеш?
Чемна панночка• 19 марта 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
А як ви продали? За кеш?
Да, нашелся покупатель с наличкой. Понимаю людей с ипотекой, но для продавца схема несет много рисков. Разве что нет других вариантов. У нас такое законодательство, что в любой момент могут эти лимит в 100 000 снизить, или долларов резко в продаже не станет, будут придерживать…
автор Зілля до весілля • 19 марта 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Чому не хочете з іпотекою?
Пацелуйнитуда• 20 марта 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Чому не хочете з іпотекою?
Відповідь шукайте вище😀
Бочка порохУ• 20 марта 2023
Я така зла на ту програму, що нема слів, чергове намахування від держави. Подали заявку, банк підтвердив, перейшли до етапу пошуку квартири. Сталося чудо і я знайшла підходящу квартиру за всіма вимогами, продавці погодились на іпотеку. Знову в банк, перевірили квартиру, кажуть все ок, але фінансування з 1 березня. Добре, вмовили продавця почекати, підписали з ним договір про наміри покупки, дали задаток 1тис$. І що ви думаєте? Грошей ще нема і не знати коли будуть. Продавець згідно договору про наміри покупки чекає до 1 квітня і все. Що робити далі? Ми орендуємо, також не хотіли платити лишнє, сказали що живемо останній проплачений місяць. І що тепер? Держава підставила просто. Кидали, інакше не скажеш. Добре що не зробили оцінки квартири, а то ще лишні гроші викинули б.
автор Зілля до весілля • 20 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
Скажіть будь ласка, а багато переплачується? Якщо не секрет, скільки вартість, перший внесок, та щомісячний платіж? Я хочу хоч приблизно прикинути...3% то ж від залишку?
автор Зілля до весілля • 20 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
А за місяць я так розумію, договір анулюється і ваша 1 тис лишеться продавцю? Може люди погодяться ще почекати.... Тисніть банк...я б також хотіла вторинку.
Бочка порохУ• 20 марта 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Так, 3 % від залишку. Перший внесок 20%, ми хотіли в приватбанку. Дають на 20 років, але можна погасити швидше, то менше сплатите, бо кожен рік від залишку 3%
Бочка порохУ• 20 марта 2023
Ответ дляЗілля до весілля
А що банк тиснути? То держава через укрфінжитло має перекинути гроші на банк, а тоді вони роздають кредити. В 2023 програма ще не запрацювала, тобто в банках грошей нема на цю державну програму. Сказали чекайте. А продавцю нащо чекати нас, коли має клієнтів з готівкою готових купувати вже? Ех(((

Бочка порохУ• 20 марта 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Ми хочемо тільки вторинку, щоб не платити оренду, зразу там жити і виплачувати. Якщо взяти сиру квартиру, новострой, то треба і оренду платити, і кредит платити та ще й ремонт паралельно робити. Ми так не потягнемо, тому тільки вторинний ринок, щоб зразу заїхати