18 марта 2023

Випускний в 4 класі?

Як і де ви святкували випускні дітей після 4 класу?
Є пропозиція святкувати на турбазі. Як вам?
Мастер Пис 18 марта 2023
Я в принципе не понимаю зачем праздновать с размахом ’выпускной’ из 4 класса....
Жена сантехника 18 марта 2023
Не отмечали, т.к. это было в первом ’ковидном’ году. Была лишь фотосессия для выпускного альбома
Творог для розжига 18 марта 2023
Ответ дляМастер Пис
Я в принципе не понимаю зачем праздновать с размахом ’выпускной’ из 4 класса....
Кто и куда выпускается, вообще не понятно.
Полуничка 18 марта 2023
Навіщо цей цирк після 4 класу?
Забрызжу ядом 18 марта 2023
У нас 4-й класс, мы ни о каких выпускных даже не думаем🤷🏼‍♀️
Куплю орехи 18 марта 2023
Вже не роблять таке, ви відстали трохи від сучасності
Ирина-bbd0 18 марта 2023
Ответ дляПолуничка
Навіщо цей цирк після 4 класу?
Ну может родкомитету в,военное время нужно срочно новые платья выгулять
Жена сантехника 18 марта 2023
Ответ дляМастер Пис
Я в принципе не понимаю зачем праздновать с размахом ’выпускной’ из 4 класса....
А кто говорит про празднование с размахом?
Сиджу тихенько 18 марта 2023
Ответ дляПолуничка
Навіщо цей цирк після 4 класу?
Это для родителей: парад понтов, а потом побухать на турбазе.
Котики-муркотики 18 марта 2023
Випускний куди, в 5 клас?
Маячня
Хоча автор троляка
Жена сантехника 18 марта 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Випускний куди, в 5 клас?
Маячня
Хоча автор троляка
Почему тролляка-то?
Меряю линейкой 18 марта 2023
Впервые слышу о том, что после 4 класса дети празднуют выпускной.
Я понимаю после 9 класса, если девятилетка в сельской школе или после 11 класса, это да, а после 4, для меня, как будто люди с жиру бесятся и не знают как можно ещё своих детей побаловать, чтобы было более раскошно.
Гидроусилитель руля 18 марта 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Випускний куди, в 5 клас?
Маячня
Хоча автор троляка
А чому ні? Прощання зі школою. З 5 класу інша я б хотіла, щоб у дитини був випускний з початкової. Плаття і побухати взагалі ні до чого.
Угадайс 18 марта 2023
Я проти цього святкування, але я завжди в меншості була
Полуничка 18 марта 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
А чому ні? Прощання зі школою. З 5 класу інша я б хотіла, щоб у дитини був випускний з початкової. Плаття і побухати взагалі ні до чого.
Ви б хотіли...
А дитині воно треба?
Меряю линейкой 18 марта 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Випускний куди, в 5 клас?
Маячня
Хоча автор троляка
Точно, автор троль как есть, создать тему и убежать, это в их стиле.
Котики-муркотики 18 марта 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
А чому ні? Прощання зі школою. З 5 класу інша я б хотіла, щоб у дитини був випускний з початкової. Плаття і побухати взагалі ні до чого.
Та ж сама
Сумчатая кошка 18 марта 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Випускний куди, в 5 клас?
Маячня
Хоча автор троляка
До чого це? Всюди пхати троляку. В нашій школі завжди був випускний із молодшої школи в старшу.Святкували в заміських готелях-комплексах переважно.Два роки карантину(ну це таке, хто хотів- гуляв). Тепер ось війна, сподіваюсь нікому в голову не прийде так святкувати.Альбом, подарунок вчительці пам´ятний.
Гидроусилитель руля 18 марта 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Та ж сама
У нас 1-4 класи лише, і майже всі школи на районі такі, далі випуск і 5- 12 класи.
автор Зубачистка 18 марта 2023
Ответ дляМастер Пис
Я в принципе не понимаю зачем праздновать с размахом ’выпускной’ из 4 класса....
Так тут же і питаю, як інші відмічають. Тому що навідь ще в моєму дитинстві це робили. Питання «як?»
Жена сантехника 18 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Впервые слышу о том, что после 4 класса дети празднуют выпускной.
Я понимаю после 9 класса, если девятилетка в сельской школе или после 11 класса, это да, а после 4, для меня, как будто люди с жиру бесятся и не знают как можно ещё своих детей побаловать, чтобы было более раскошно.
Даже у меня в 3 классе был выпускной (я училась по программе 1 к 3, третий класс окончила в 1998 г.)
Гидроусилитель руля 18 марта 2023
Ответ дляПолуничка
Ви б хотіли...
А дитині воно треба?
Що саме? Десь зібратися з друзями-однокласниками? Думаю так)
автор Зубачистка 18 марта 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
У нас 4-й класс, мы ни о каких выпускных даже не думаем🤷🏼‍♀️
А коли будете думати?
автор Зубачистка 18 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Впервые слышу о том, что после 4 класса дети празднуют выпускной.
Я понимаю после 9 класса, если девятилетка в сельской школе или после 11 класса, это да, а после 4, для меня, как будто люди с жиру бесятся и не знают как можно ещё своих детей побаловать, чтобы было более раскошно.
Випускні були навідь в моєму дитинстві))
Куплю орехи 18 марта 2023
Ответ дляЗубачистка
Випускні були навідь в моєму дитинстві))
А в нас не було такої традиції в 1997
автор Зубачистка 18 марта 2023
Ответ дляКуплю орехи
А в нас не було такої традиції в 1997
Це і мій рік)
В мене- був)
автор Зубачистка 18 марта 2023
Ответ дляУгадайс
Я проти цього святкування, але я завжди в меншості була
Як інші святкували?
автор Зубачистка 18 марта 2023
Ответ дляПолуничка
Навіщо цей цирк після 4 класу?
Ну свята- це не завжди цирк. Все залежить від людей, як вони себе поводять
Угадайс 18 марта 2023
Ответ дляЗубачистка
Як інші святкували?
Ніяк. Солодкий стіл у класі. Дійшло, що це зайве
автор Зубачистка 18 марта 2023
Ответ дляУгадайс
Ніяк. Солодкий стіл у класі. Дійшло, що це зайве
Зайве - солодкий стіл в класі?