Дуб береза• 18 марта 2023
Томбой
Пацанка.
Вы знаете таких женщин или кому такие нравится? :3
Бритоножка• 19 марта 2023
Наскільки я знаю Томбой це лесбіянка котра в парі приймає дещо чоловічу роль ( в певних сенсах) + поведінка, одяг відповідно. Прианймні на СЗ для ЛГБТ так цей гендер позначається
Перша скрипка• 19 марта 2023
Ответ дляБритоножка
Не, то буч. Томбой скорее по мальчикам, она типа и сексом заняться, и вместе потусовать по-пацански
ДА да да• 19 марта 2023
Знаю несколько. Часто они лейсбиянки. Но есть и традиционной ориентации. Нравятся и такие.
Бритоножка• 19 марта 2023
Ответ дляПерша скрипка
Лень шукати сайт, типу Тиндера тільки для ’дівчат’, там гендер так називався. Але не принципово...
Бритоножка• 19 марта 2023
Ответ дляДА да да
Я знаю тільки одну таку, але вона окрім того що все робить як чоловік і одяг відповідний, так ще й ліки якісь п’є аби голос грубіший був. ЛГБТ.
SectetlyYours• 19 марта 2023
Ответ дляБелая котичка
Хто (що) це?
Девочка не принцесса-принцесса
А которая любит с парнями тусить
ОйЙой• 19 марта 2023
Ответ дляБритоножка
Раньше это называлось буч
Бритоножка• 19 марта 2023
Ответ дляОйЙой
Раньше это называлось буч
Можливо. Мова не статична, поняття можуть дещо змінювати значення.