Губи з філером• 19 марта 2023
Ви би зустрічались з таким чоловіком?
Турботливий, уважний, спокійний, не жадібний, робота, кар´єра, добре заробляє, є своя квартира, авто. Завжди вислухає, підтримає. Короче мужик класний. Якби не одне але. Любить випити. І це 2-3 рази в тиждень напивається в компанії. Ще й робота така, що там алкоголь присутній часто. Був одружений, розвівся на скільки я знаю, бо весь час на роботі і бухав. Сексу ще не було, тільки спілкування пару міс. Думаю може ну нафіг, горбатого могила виправить?
ВерСаСе• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Капець, навпаки він мав вам з дитиною все лишити
Мав, та мій моральний стан для мене був цінішим чим авто та будинок.
Тектологиня 80lv• 20 марта 2023
Ні звісно,він же нап´ється і по шлюхам піде,ще заразу якусь принесе .
Кучерявочка• 20 марта 2023
Ні в якому разі. Припиняйте ці стосунки. Потім пошкодуєте, якщо не припините.
Мульйонерша• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Каже, що закохався, пропонує прям переїжджати до нього. Про дитину говорили, він тільки за. Як батько я знаю, що він класний, він навіть декілька років сам свою дитину виховував після розлучення
виховував напиваючись 2 рази на тиждень
Губи з філером
• 20 марта 2023
Ответ дляМульйонерша
виховував напиваючись 2 рази на тиждень
Ну так, але там вже старша дівчинка, підліток
Поліцейський патруль• 21 марта 2023
нет.нет и еще раз нет. Не связывайтесь.
Первый муж выпивал и мотал нервы.
И говорила и спасала и просила - похрен!
Вот говорят, что алкоголизм-это болезнь, и надо спасать алкоголика. А если он так не считает?
Алкоголизм-это не та болезнь, которая приходит внезапно. Алкоголизм-это личный выбор человека, и спасать таких не буду.
Первый муж выпивал и мотал нервы.
Король дивана• 22 марта 2023
Ответ дляНе люблю натовп
А,автор он наверно мент или сбушник? У кого там в госустановах высокиезарплаты чет не припомню)
Вы, видимо, не читали декларации работающих в госустановах. Поверьте, бизнес сфера, причем такая... хорошо работающая и зарабатывающая, просто ничтожно меркнет на фоне дохода некоторых...
Король дивана• 22 марта 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ті, що страшно бухають, ні по яким шлюхам не ходять, - немає ’наснаги’, та й кому треба таке ’щастя’...