Губи з філером• 19 марта 2023

Ви би зустрічались з таким чоловіком?

Турботливий, уважний, спокійний, не жадібний, робота, кар´єра, добре заробляє, є своя квартира, авто. Завжди вислухає, підтримає. Короче мужик класний. Якби не одне але. Любить випити. І це 2-3 рази в тиждень напивається в компанії. Ще й робота така, що там алкоголь присутній часто. Був одружений, розвівся на скільки я знаю, бо весь час на роботі і бухав. Сексу ще не було, тільки спілкування пару міс. Думаю може ну нафіг, горбатого могила виправить?
Король дивана• 20 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
оооооо, я когда-то создам тему о своей начальнице, которая бухая была постоянно, управляющая отделением банка. Еще и вечно любовника приводила и ... с ним в кабинете.
Начальницу, часом, не Людой звали?
Сито для думок• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Він вважає, що проблеми немає і випити по 50 раз в тиждень можна. Обманює і в частоті і в кількості!
І врахуйте ще один момент. Безпечної дози алкоголю немає, будь-яка кількість руйнує клітини мозку і знижує когнітивні функції. В результаті, у цього чоловіка вже через 20 років є усі шанси бути дідом з деменцією. А Ви готові доглядати такого діда? Це зараз він керівник і багато чого може собі дозволити, але резерви міцності людського організму вичерпні. Так він ще й не вбачає проблеми в своєму пияцтві...
Мабуть, я би на Вашому місці сказала б йому те, що думаю з приводу пияцтва, сім´ї та спільного виховання дитини, і перспектив доглядати придуркуватого діда, коли він доп´ється, і пішла б шукати іншого та непитущого.
автор Губи з філером • 20 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Дивний алкаш) А що йому заважало з вами бахнути? Ну,тобто при вас)
Я щось собі і не уявляю таке) він приїжджав завжди за рульом.
А взагалі я думаю, що він максимально зараз старається приховати проблему з алкоголем, щоб я влюбилась і вже нікуди було діватись
Ду да ду да ду• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Та ну,в алкаша на першому місці алкоголь ,він і роботу і все інше підбирає під нього. Може ваш обранець зовсім не алкаш? А просто так проводить вільний час ,бо не вміє по іншому?
автор Губи з філером • 20 марта 2023
Ответ дляДу да ду да ду
В нього на першому місці робота. Бухати 2-3 в тиждень це не алкаш? Тоді хто?
Король дивана• 20 марта 2023
Ответ дляСердючка
Брехня,не будут алкаша держать руководителем если только он не сам владелец
Начальник СБ большого стратегического предприятия, молодой мужик. Бухарь конченный. Для меня, спеца по бухарям, это категория ’невозврата’. Но почему-то держат... Для меня это прямо таки неразгаданная загадка... Разве что, он видел, как директор кого-то убил и труп закапывал, - тогда да, шантажом место удерживает...
автор Губи з філером • 20 марта 2023
Ответ дляКороль дивана
Як ви стали спецом по бухарям?
Ду да ду да ду• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Ви бачили ті п´янки? Ще раз в алкашів на першому місці - бухло,робота і все інше підганяється під цю ’звичку’.
Анонимба• 20 марта 2023
Автор, вы наверное мало в жизни видели. Когда сидишь вечером ждешь и не знаешь, он приедет в каком состоянии. Сам или его привезут. Любое мероприятие превращается в ад, потому что ты не знаешь, чем закончится. Вы так себе счастливую семейную жизнь представляете? А еще и с ребенком? Три раза в неделю пьяный? А потом еще три дня похмелье? Т е в неделю человек всего один день нормальный? Вопрос- зачем оно вам? Вы сильно нуждаетесь, что готовы свою жизнь и своего ребенка просырать на алкаша? А еще и пример такой показывать?
автор Губи з філером • 20 марта 2023
Ответ дляАнонимба
Ви праві, в мене теж такі думки
Марс атакует• 20 марта 2023
Для меня если курит или выпивает хоть иногда - уже неликвид. Не выношу запах бухла и курева, и мужиков это говно употребляющих, зависимых и неадекватных
Анонимба• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Ви праві, в мене теж такі думки
Пишу из собственного опыта, к сожалению. Главное, четко понимать, что это ненормально. Чтобы потом не мучиться.
Рожки-да-ножки• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
На роботі і бухає. Я ж кажу, там робота, яка передбачає постійно п´янки. А він на посаді керівника. Ну керівник з нього класний, він розумний дуже мужик, толковий. Але розказували, що і на роботі так нап´ється буває, що спить десь в вагончику чи нараду так проводить, що ніхто його мови не розуміє
Фу
Ніколи
автор Губи з філером • 20 марта 2023
Ответ дляАнонимба
Жаль, що у вас такий досвід((( і як ви наважились піти від нього?
Не люблю натовп• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Ви праві, в мене теж такі думки
А,автор он наверно мент или сбушник? У кого там в госустановах высокиезарплаты чет не припомню)
Анонимба• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
В моем случае было все сложно. В какой-то момент дошло до «дна» и поставила ультиматум, что все- или это прекращается или разводимся. Это сработало. Плюс смена работы, окружения. Но спустя годы все равно развелись. Просто остался негативный опыт. Когда читаю, что вы хотите сознательно такую жизнь выбрать- даже не знаю, что должно двигать человеком, чтобы себя на это обрекать.
Статус Ква• 20 марта 2023
Ответ дляАнонимба
Как мужчина перестал выпивать, а вы все одно лажанули ?
автор Губи з філером • 20 марта 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Ну майже правильно
автор Губи з філером • 20 марта 2023
Ответ дляСтатус Ква
Може то він лажанув, а не вона. Не дарма кажуть, що ті, хтт зав´язав нервові стають
З родзинкою• 20 марта 2023
Треба було починати з цієї якості, а потім уже інші риси. В мене обов´язкова умова триматися подалі від всіх залежних, бо з ними жити мука, постійно їх погані звички на 1 місці, тому не треба будувати піщаних замків, краще почитайте гарну книжку, а від таких людей триматись подалі.
Статус Ква• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Може, треба дочекатись відповіді
Анонимба• 20 марта 2023
Ответ дляСтатус Ква
О, вы прямо как он- я же не бухаю, чего тебе от меня еще надо? Я не готова тратить свою жизнь на человека, с которым мне плохо. И не потерплю унижений и оскорблений. Так что да- можно не бухать и все равно быть г@вном.
Не люблю натовп• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Ну майже правильно
Тогда ясно. Там бухают по черному
Мизимец• 20 марта 2023
Ответ дляГуби з філером
Вибачте, його звати не Іван, часом?
Triphunter• 20 марта 2023
Пропоную зі мною секс, а з ним може ще пару місяців спілкуватися, якраз і взнаєте
Колупалочка• 20 марта 2023
Навіть читати тему не хочеться. Що за роздуми, навіщо? Було би золото, то перша жінка би не віддала. Був в мене такий чоловік. Як списано з вашого мачо: душа компанії, авторитетний і т.д. Любила його. Прожила з ним немало, 20 років. Овдовіла. І коли зустріла вже іншого чоловіка, то зрозуміла, наскільки я була нещаслива з першим веселим алкоголіком. Та ну таке життя в баню. Ці хвилювання, чекання його з роботи, видзвонювання по знайомих. Ні, не хочу такого щастя. Раджу вам, авторе, не вестись на таке. Ще й дитина вам дякую не скаже за чужого пяного дядька.
Бабо-лебідка• 20 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Мы с вами бывшие коллеги ?)
AmazingLady• 20 марта 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
детей с ним планируете?
Ну вот его спросили?
Так точно!• 20 марта 2023
Как будто описали моего бывшего мужа. Тоже хороший когда не пьет. Но увы терпению пришел конец. Развелись и не жалею, хоть у меня и ребенку 5 лет. Но жизнь моя стала лучше. А вот он до сих пор в поиске
Статус Ква• 20 марта 2023
Ответ дляТак точно!
А вы ?