Лунтик-паунтик• 20 марта 2023
Проктологія, операція по видаленню геморою (Київ)
Дівчата, поділіться, будь ласка, досвідом. Мамі плануємо робити операцію в київській лікарні #18 по видаленню геморою, анальної тріщини, свища. Відгуки класні про лікаря-хірурга, який робитиме, але ціну озвучив 30 000 грн., це якось забагато для державної лікарні.
Може, хтось недавно робив щось схоже-скільки заплатили, чи задоволені роботою лікаря?
Лунтик-паунтик
• 20 марта 2023
Ответ дляКапризуля
ну и цены, лучше в частную.
Тоже нужно((
Знайома робила кілька років тому, але в неї ситуація простіша була-вийшло 13 000
Весела моль• 20 марта 2023
Собиралась делать перед войной в гос больнице, цену озвучили 10 тыс., но пришлось выехать.
Оскорбляю всячески• 20 марта 2023
на Рейторской проконсультируйтесь. Неделю назад біла цена 8 в кассу и 15 на руки
Лунтик-паунтик
• 20 марта 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Це лікарня міська чи там ендокринологічний центр?
Червона калина• 20 марта 2023
ужас цены. я в сентябре делала операцию на позвоночнике по удалению грыжи - 27 тыс. а тут за геморрой 30?
Ms. Искренность• 20 марта 2023
У вашої мами плануються фактично 3 операції за один раз, тому і така вартість. До того ж операція по анальній тріщині досить складна. Якщо хороший хірург, робіть у нього
Лунтик-паунтик
• 20 марта 2023
Ответ дляMs. Искренность
Дякую за роз´яснення