Нафаня Маня• 20 марта 2023

Подряпини на спині

Зустрічаюсь з чудовим чоловіком. Час від часу полряпини на спині,в місцях куди дістає, каже що чутлива шкіра.
Будемо розходитись мабуть.
Бо якщо не довіряю, а вінтне винен, це дурість. А спати з ним далі і думати що він спить ще з кимось, не можу собі дозволити.

Що скажете ?
5cmhybyna• 20 марта 2023
купіть батіг і наручники і фалос, покажіть хто тут хазяйка
Ло Шарик• 20 марта 2023
Скажу, що у вас параноя
Б´ю байдики• 20 марта 2023
була ж вже така тема...що знову
Летчица• 20 марта 2023
Мой 24/7 со мной, от Боков к спине постоянно разодрано параллельными царапинами. Хочется руки поотбивать, не могу отучить.
Леопардові панчохи• 20 марта 2023
Скажу, що Ви занадто переполохані. Зараз сухо дуже,спина рухається і подряпини- це норма. А подряпана від пристрасті спина- це вже про кіно, у житті таке регулярно не відбувається
автор Нафаня Маня • 20 марта 2023
Дівчата, ви чииали заголовок? Я сумніваюсь дуже. Тому і пиитаю поради
автор Нафаня Маня • 20 марта 2023
Ответ дляБ´ю байдики
була ж вже така тема...що знову
Не моя
автор Нафаня Маня • 20 марта 2023
Ответ дляЛо Шарик
Скажу, що у вас параноя
Може і я цього боюсь
ДаЗдраПерма• 20 марта 2023
А какой совет можно вам дать? Не доверяете - расходитесь
Задолбулька• 20 марта 2023
Ржу. Моего мужа при мне поцарапал кошак соседский. У чужого человка и не подумала бы на кошку
А я с Рио-де-Житомира!• 20 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
П´ятий раз?
А я с Рио-де-Житомира!• 20 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
Не моя
Ага, не ваша. Ви з тої списували?)
Чарівне зіллячко• 20 марта 2023
Ну если подумать логически, то царапины были бы у него в рандомных местах, а не там где он достать может. Да и в процессе царапины не только горизонтальные а больше вертикальные и хаотичные. Короче думаю вы поняли
No problems• 20 марта 2023
Автор зніміть лапшу з вуха - коли сексом займатися то спина періодично подряпана.
А ви лох чи лохиня якщо вірите про алергію
Будьте так ласкаві• 20 марта 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
У моего бывшего было регулярно, а шо делать, если я сдержаться не могу в припадке страсти 😂
Лепетун• 20 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
Не моя
Ваша)) про чутливу шкіру. Вже писали. Навіщо ця брехня.
злющий я• 21 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
Если сомневаетесь, значит есть у вас на то причина. А быть или не быть в некомфортных отношениях, дело ваше.