Так точно!• 20 марта 2023

Вы уже знаете, что нам готовят очередную вакцинацию?

будете делать?!
(ссылка удалена)
Результат:
вже голосів: 240
212 (88.33%) нет
28 (11.67%) да
Ирина-bbd0• 20 марта 2023
Ответ дляRocka Rolla
Всюди де це було можливо, навіть у маркетах одягала тільки якщо робили зауваження, маски для хворих а не для здорових
А в супермаркетах видели продавцов сутками в масках в приказном порядке!?
Вот с таких как вы всё и начиналось

Rocka Rolla• 20 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вот с таких как вы всё и начиналось
Ось чесно кажучи не розумію до чого я це тут? Ви сами щось вигадали та доказуєте. Звісно я бачила касирів в масках і сама одягала на касі коли просили. Те що я за вакцинацію це не = що я за маски та будь які обмеження. Навпаки вважаю що ці бідні касири були б і досі в масках із-за таких як ви, слава богу є речі поважливіші ніж життя антиваксів
Ирина-bbd0• 20 марта 2023
Ответ дляRocka Rolla
Ага. Еще раз.куда весь ковид и истерики делись с прививками 24.02.22?
Марго 152• 20 марта 2023
Ответ дляnasa 1976
Точно,у мужа был ковид в лёгкой форме,сопли и слабость несколько дней,на 5 день попросил закрыть больничный,но нет,как так,14 дней..
У него же Ковид!!Тест пришел положительный,всю семью переписали,звонили,капец..
Я хворіла три рази. Перший в 2019 чуть не здохла, в 2021, колега каже фу скільки часнику напхали в салат ііііі... і я зрозуміла, що не відчуваю ні смаку, ні запаху, це і були всі симптоми. Кров на ковід прзитивна. Вакциновані, хворіли так само. Цього року, єдине раз коли я не втратила, смак і нюх, але перебіг був такий самий як в 2019 чуть не здохла. І лікар каже, а це вже не болезнь. Нас за критинів тримають? Я не кажу, що його немає. І не кажу, що легко всі переносять, але дурдом який влаштувавували і як зараз бред трохи і війна не при чому.
nasa 1976• 20 марта 2023
Ответ дляМарго 152
Я 2 раза болела,1 раз муж принес,но мы очень легко его перенесли с малым..
2 раз заболела только я,через 10 дней после 1 раза, очень было плохо,печень отказывала,расстройство не могла остановить 10 дней, думала сдохну, сначала я подумала, что я отравилась,пока нюх не пропал на 5 день,сделала тест-положительный.
Но мы все не вакцинированы.
Свекровь вакцинирована была,так еле откачали,та вакцина до одного места..
oksana 77• 20 марта 2023
Ответ дляRocka Rolla
Так, фармацевт це не лікар. Я не знала хто ця Голубовська, щойно знайшла і послухала їх позицію, бо для мене відразу стало дивно що лікар може бути проти вакцинації. Очікувала що це якось гомеопат або інший шарлатан, але це справді інфекціоніст і вона за вакцинацію)) не знаю як ви сприймаєте інформацію, але явно невірно. Вона висказалась щодо массовой вакцинації на пікі епідемії в пунктах на вокзалах, в скопиченнях людей. Ось проти чого вона, а не за факт самої вакцинації))
А я про що написала? Вона проти масової бездумної поголовної вакцинації, яку нам нав´язало керівництво нашої країни.
Нхто не зважав на те, що в когось є протипоказання до вакцинаці. Або роби укол, або не зайдеш ні в магазин канцтоварів купити дитині ручку, ні в ТРЦ. Це з мого власного досвіду у 2021році. Це нормально?
І кому, як не Вам, працюючій у великій фармкомпанії, знати, що ліки перед тим, як налагодити їхнє масове виробництво і продаж, зазвичай не один рік проходять різні етапи. І один із них - це експериментальний, який, як виявилося, провели на звичайних людях під виглядом так званої ’вакцинаці від Ковід’ в тому числі і в нашій країні. Провели цей екперимент незаконно, що називається добровільно-примусово, ставлячи життя людей в такі умови, що люди були вимушені робити ці експерименти над своїм здоров´ям.