KROX@• 21 марта 2023
Де знайти таку тканину?
Дівчата, ви все про все знаєте.
Бачу цей принт у різних виробників, тож, напевно, можна десь і саму таку тканину придбати?
40каградусная• 21 марта 2023
Це друк на тканині. В мене орендарі друкують на білій чи інший тканині будь-який малюнок під замовлення виробників одягу. Потім відправляють й швейку відбивають що завгодно з цією вже ексклюзивної тканини
Ответ для40каградусная
Автор теми - не в темі...
В іншому - ви праві)
Детские_Будут?• 21 марта 2023
Ответ дляZara Zara
😍де взяти таку сукню??
Можу вам пошити. Тільки в мене нема такої тканини
Детские_Будут?• 21 марта 2023
Ответ для40каградусная
Скільки це коштує?
KROX@
• 21 марта 2023
Ответ дляnavariya
Таким принтом завален весь інет..
А сукню, вже пошиїте, вже самі)
Так я і хочу собі пошити костюм але де купити тканину не знаю)))
40каградусная• 21 марта 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Скільки це коштує?
Друк робиться рулонами, а не метрами. Тобто гуртові замовлення для виробників одягу.
Чупа-чупс• 21 марта 2023
Ответ дляnavariya
Замовте вишиванку - щось подібне - це буде неордінарно - незвично...
Автор запитала, де купити певну тканину. Пішли ’поради’ про вишиванки...
Детские_Будут?• 21 марта 2023
Ответ для40каградусная
Я про це і запитала.
KROX@
• 21 марта 2023
Ответ дляnavariya
Звичайну тканину - я вам відправлю - льон.
Прінт...Під питанням(
Звичайну я можу купити.
Цікавить заме з таким принтом. Я собі гадаю якщо тканину з ним використовують різні виробники то навряд кожен собі друк окремо замовляє.
Тож маю надію що хтось з порадниць бачив її в відкритому продажі
Чупа-чупс• 21 марта 2023
Ответ дляKROX@
Звичайну я можу купити.
Автор!
Я знайшла))
KROX@
• 21 марта 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Автор!
Я знайшла))
Дякую

Дівчата, ви НЕЙМОВІРНІ!!!

Чупа-чупс• 21 марта 2023
Думаю, якщо пошукати по назві, можна й в інших магазинах тканин знайти саме цю)
Колись я знала сайти, де можна було в СП за дуже приємними цінами купувати тканини. Але вже давно не цікавилась цим((