ША! я прийшла!• 20 марта 2023
Як часто ви оновлюєте труси?
І де б купити якісні за недорого?
ВерСаСе• 20 марта 2023
Постійно оновлюю, бо 2 рази вдягнула і вже рвуться. Вже на розмір більші беру, щоб менше на них навантаження.... Купую по 120-150 грн. Я не знаю, за яку ціну потрібно зараз купувати труси, щоб вони мали нормальний вигляд хоча б пару місяців.
Бжоли-бандерівці• 20 марта 2023
Обновляю не часто,у меня их просто куча. Но выбрасываю без сожалений всегда, когда застирываютмя и теряют вид. Чаще меняю носки,потому что люблю исключительно белые и их покупаю сразу паками по 10 штук
Татьяна Шопина• 20 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
ого , нічого собі.... я постійно через опт викупаю , по 35 грн це найдорожчі... при тому що у використанні загалом штук 15, то вистачає на пару років
Жирафовое варьенье• 20 марта 2023
Эх моей 30ке трусов уже больше года, пора обновлять. Я на проме заказывала.
ТочноБудет• 20 марта 2023
Не обновляю
Просто выкидываю. В шкафу всегда лежит 4-5 упаковок наборов. Покупаю в основном Марк и Спенсер, ВС, вайкики, резервед, НМ.
Триндю-бриндю• 20 марта 2023
По необходимости, как вид начинают терять, так и выкидываю. Насколько быстро это происходит, зависит от качества трусов. Сложно сказать, трусы же мягко говоря не одни)
Все возможно• 20 марта 2023
Раз в год, но по-крупному скупаюсь, сразу штук 50, а все остальные в мусорку летят.
Виктория секрет хорошие, неплохие H&M. Брать выгоднее упаковками, тут правильно написали.
ВерСаСе• 20 марта 2023
Ответ дляТатьяна Шопина
Мабуть, проблема в тому, що я їх перу руками. Одночасно у мене ’в ходу’ десь 5-6 трусів. Я просто ввечері одразу перу труси, як знімаю. Не люблю їх тримати до планового прання в машинці.
Булку Дай• 20 марта 2023
А як це відстежити? Я звикла носити 3 шт. і щодня прати вручну, ношу недорогі, зносила-викинула (зазвичай через пів року можна викидати). Але в шухляді маю їх більше, тобто є резервні.
А хтось може одночасно 20 шт. носити по черзі і їх на 2-3 роки вистачить.
Дона Ко Ко• 20 марта 2023
Сложно сказать, по непригодности. Есть такие что после месяца уже вида нет, а есть такие что и 3 года ношу. Но у меня их штук 15
Красота неземная• 20 марта 2023
Ответ дляАгатаХристя
Как это можно отследить, интересно, они же не одни.
+1 у меня их больше 50ти… сносили одни выкинула и не заметно….
АгатаХристя• 20 марта 2023
Ответ дляКрасота неземная
У меня около 80-ти, я больше половины даже не помню.
Красота неземная• 20 марта 2023
Ответ дляАгатаХристя
Вот вот. Я недавно перебирала потому что шкаф купили и вещи раскладывала, многие увидела как первый раз
Вкуси мене• 20 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
носите 3 дні обсикаєте і продаєте фетишистам.
3 дні? Це треба подалі від людей так носити
Скіфська пектораль• 20 марта 2023
сейчас ВС все практически, их много, еше не одни не выбросила, одни с камнями правда неликвид уже
спальное место• 20 марта 2023
У меня почти все одинаковые стоковые ТСМ, пока что.
Выбрасываю, когда рвутся (на причинном месте всегда почему-то
). Срок службы 1 год +-, когда их в обиходе 10 штук.
Куплю орехи• 20 марта 2023
Купила,поносила,десь тріщина ,десь дирка,катишки і у мусор,пішла купила інші,супер дорожезні не купую,2 комплекти на вихід класні,2 повсякденні,і всього десь штук 10 тих трусів
В курсі діла• 20 марта 2023
Востаннє купувала якраз перед війною, у лютому. В ходу 10 трусів, некст і бонпрікс. Поки ще цілі, хоч і затягані, чекаю поки порвуться, не до них зараз. Он вчора куртку купила за 2500, а дитині кросівки (звичайний ноунейм, не шкіряні) за 860, і досі відходжу від цін.
Більш любила бонпрікс, класні труси - тканина трохи плотніша, ніж у некста і вибір моделей на мене більший (в мене живіт і великий розмір), у нексті брала міді і закриті труси. Боюсь ризикувати з моделями, враховуючи свій розмір (14 або 42). По якості і ті, і ті неубієнні. Попередні рази викидала цілими, коли втрачали вигляд
ША! я прийшла!
• 20 марта 2023
Ответ дляТатьяна Шопина
А де саме купляєте?