Сіточка
• 21 марта 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Главное чтоб вам нравилось!)
Я бачила такого плану на дівчині під спорт, мені сподобалось
Сіточка
• 21 марта 2023
Ответ дляТанцепесенная
Я такое не ношу. Дочке наверное понравился б. У нее стиль бомжа
В мене теж трошки, я таке люблю
Бабка-ежика• 21 марта 2023
Бомбер как у половины на улице, трендовый. Берите если нужен, тут хоть пошив качественный
Сіточка
• 21 марта 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Рукава не нравятся
Я передивилась, у класичних бомберів такі вони і є. В чорному кольорі наче ок виглядає.
Не їм після шостої• 21 марта 2023
Ответ дляСіточка
Теж думаю, що класно виглядатиме. Тимпаче чорний, без всяких приколів - це класика)
Сіточка
• 21 марта 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Класний, я схожий придбала Дизель.
Покажіть, я заходила, не бачила бомберів там
Фізик-ядерщик заочно• 21 марта 2023
Ответ дляТанцепесенная
Не бомжа, а клошар делюкс))
Блондинка в Шоколаде• 21 марта 2023
Ответ дляСіточка
Ну если вам нравится рукав со сборкой - берите. Я бы не взяла.
Но вполне верояно, что вы не купите то, что куплю я)
Блондинка в Шоколаде• 21 марта 2023
Ответ дляНе їм після шостої
В смысле без приколов? Там на рукавах сзади сборка
Пишу вірші, дорого• 21 марта 2023
Мию вікна у мороз• 21 марта 2023
я писала вище, що для мужа б купила. Подивилась ще разочок і думаю, він би не носив, бо схоже на уніформу для охоронників. Охрана, отмєна.