Хочемо з"їздити в санаторій, підлікувати печінку. Куди порадите, Східниця, Трускавець, Шаяни?
А у нас макарошки• 21 марта 2023
Новомосковский-направление жкт, чудесная вода. Реликтовый лес и пляж есть. Селитесь во 2й корпус.
А у нас макарошки• 21 марта 2023
Ответ дляCageN
що за новомосковський?) це де?
Под Днепром, на реке Самара.
Марс атакует• 21 марта 2023
Як саме хочете ’підлікувати’ печінку?Санаторій при відсутності медикаментозного лікування може і нашкодити.А так водички попити це Моршин,Трускавець,Свалява.
Эт вернячОк• 21 марта 2023
Ответ дляCageN
Ну не лікувати, а дієта плюс вода яка підходить для відновлення печінки..
Трускавец или сходница
Невидимка Майя• 21 марта 2023
Якщо вперше пораджу Трускавець 365,вода прямо в готели,терапевт є,ну і бескоштовні екскурсії,харчування шведський стіл