Радуга-дуга• 22 марта 2023

Найкращий вид очистки дух.шкафу?

Чі є сенс переплачувати за піроліз та інші види очистки
Тарабарщина• 22 марта 2023
Пиролиз Крутая штука

Я тут с краю постою• 22 марта 2023
Пиролиз.
Я тут с краю постою• 22 марта 2023
Другие виды нет.
Лукава Кішка• 22 марта 2023
Піроліз, але електроенергії жре дофіга
Твоя подружайка• 22 марта 2023
Для меня нет смысла в пиролизе, так как я не запускаю духовку, мою часто. У меня духовка с одной каталитической панелью, хватает. Запекаю овощи, выпечку, мясо. Жира особого на стенках нет. Мясо стараюсь накрывать сверху.
Леся 1• 22 марта 2023
Ответ дляТарабарщина
Пиролиз Крутая штука
И я
Леся 1• 22 марта 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Пока не попробуете, не поймете)
Тарабарщина• 22 марта 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Не всі запускають духовку до жаху, але не розуміє той, хто не користувався. Або та людина, що дуже, ну дуже любить прибирати. Я терпіть не можу драяти духовку, ще й чоловік готує, а там невслідкуєш як він готує м‘ясо. Тому це найкращий варіант очистки.