Зубачистка• 22 марта 2023
Как сохранить разрезанный авокадо в холодильнике?
почему он у меня темнее даже с лимонным соком ?
Пукимончиг• 22 марта 2023
Я просто пленкой закрываю, без сока. Чуть темнеет, но не критично. Но я дольше суток не держу.
Бавовнятко• 22 марта 2023
Зрізаною частиною вниз покласти у судок з водою і краплиною лимонного соку.
У мене так 24 год не темнішає - довше не тримала
Бавовнятко• 22 марта 2023
Все це без кісточки і тримати в холодильнику, забула дописати
Кісточка наче виділяє якісь у розрізі токсини, але це не точно, я в подробиці не вдавалася.
Сито для думок• 22 марта 2023
Завжди збризгую оливковою олією з лимоном (та що в спреї), потім під плівочку.