Первая ласточка инфляции• 22 марта 2023
Не можу записатися до педіатра в медкард 24
Вже третій тиждень немає її в пошуку. Декларація заключена з нею. Якщо я обираю себе, то її знаходить, але запису немає до неї. Що це?
Первая ласточка инфляции
• 22 марта 2023
Ответ дляТріль!
Может уволилась. Позвоните поликлинику, там вам точнее скажут
Завтра подзвоню, думала може тут хтось зтикався
Але декларація з нею заключена, не могла ж звільнитися.. в мене коли сімейний звільнилася, то смс прийшла, що вже не мій сімейний