Kusalochka• 24 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
Йопта
И не говорите... так гудел отжим... а мы в коридоре спим
и-рина 1981• 24 марта 2023
Ответ дляАтланта
Ага) игнат там дрыхннь наверное, а я с переляку прислушиваюсь к урчанию своего кишечника
Повірте Ви не одна
Счастливый магазинчик• 24 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Запускайте пво в вигляді кота
Кот уже возле хозяина, оба периодически меня пугают ))
Ещё пару таких выходок- пойду искать Валерьяновну)
Kusalochka• 24 марта 2023
Эх, пойду спать, и так день дерьмо, кошке едва лейкоз не поставили. На этом фоне потуги русни кажутся жалкими
Счастливый магазинчик• 24 марта 2023
Ответ дляАтланта
фото
Как стать самым обсуждаемым человеком за пару часов , это называется )))
и-рина 1981• 24 марта 2023
Ответ дляKusalochka
Та да і так на нервах а тут ще і стіралка
Kusalochka• 24 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Киевщина на 00.45 тихо
Если что то услышали это Хардик на кухне сухой корм добывает)))
Привет! Вы для котов применяли хоть раз ронидазол?
и-рина 1981• 24 марта 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Ага і почути про себе багато чого нового
Як всі пам´ятають, 9 березня наша ППО збила чи не менше половини ворожих ракет і давайте зараз розберемо одну з причин
Як всі вже помітили, вони перейшли на новий алгоритм пуску ракет: фальш-цілі, фальш-пуски, повітряні об´єкти, мопеди, кулі, спеціальне обладнання на літаках і т.д.
Все це супроводжується багатою кількістю дезінформації, яка якраз у цих усіх операціях їм допомагає. На жаль, відкриті джерела нашого інформаційного простору абсолютно до цього не готові.
Саме тому ви спостерігали такий хаос у медіапросторі з сотнями ракет і тисячами шахідів, а це до речі заважає працювати хлопцям з ППО, тому алгоритм дії в разі оголошення тривоги як раніше повинен бути наступний: якщо тривога оголошена, потрібно знаходитись в укритті.
Ми будемо оновлювати інформацію про обстановку на Київщині нижче:
00:45 тихо