ВсеЧетко• 23 марта 2023

Опустились уголки губ

Опустились уголки губ+носогубки стали выраженнее, 34г. Сама по себе худая, 48 кг при росте 170 см, но на лице всегда были "щеки".
На какие процедуры/уход обратить внимание? Есть склонность к отечности.
Эта_Шикарна)• 23 марта 2023
На масаж обличчя. Ну і на жкт, якщо набряки

Столічна штучка• 23 марта 2023
Мне 41 поплыл овал стали выражнее носогубки но я при росте 170 см вес 64
Столічна штучка• 23 марта 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Що таке жкт?
Муркошечка• 23 марта 2023
Можете курс мікротоків пройти. Набряки шикарно прибираються. Там навіть з однієї процедури помітно, а якщо курсом то взагалі круто.
Хата на мати• 23 марта 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Що таке жкт?
Шлунково кишковий тракт, тільки рос абревіатура)
автор ВсеЧетко • 23 марта 2023
Ответ дляМуркошечка
Може підкажете, а ефект такий самий, якщо купити додому масажер з мікротоками?
Мира всем• 23 марта 2023
Биоревитализация а дальше видно будет
Если носог останется доколоть ее средним филером Так же напитать губы и приподнять уголки

Столічна штучка• 23 марта 2023
Ответ дляМарс атакует
Биоревитализация а дальше видно будет
Биоревитализация каким боком к носогубке ?
Мира всем• 23 марта 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Для того чтобы кожа пришла в тонус по всему лицу а не в отдельных участках
Муркошечка• 23 марта 2023
Ответ дляВсеЧетко
Вдома не пробувала. Але це ж треба десь годину робити і не здатися)) І правильно техніку виконувати. Тому що місцями не дуже приємно. Але скажу Вам, що ефект вражає. Що набряки проходять, що губки, бровки підіймаються, шкіра в цілому свіжа, рівний колір обличчя стає. Дуже люблю цю процедуру.
автор ВсеЧетко • 23 марта 2023
Ответ дляМуркошечка
А скільки в середньому треба процедур зробити і як часто?
Ковбой Хагис• 23 марта 2023
Ответ дляВсеЧетко
Домашним надо ежедневно на постоянку
MarryV• 23 марта 2023
Это могут быть проблемы с осанкой. Отечность из- за проблем с щз и т.д.
Коррекция мейком
Ковбой Хагис• 23 марта 2023
Еще можно в мышцы, опускающие углы рта, уколлоть ботокс. Я так собираюсь, потому что ленивая жопа
Мира всем• 23 марта 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Домашним надо ежедневно на постоянку
Да, разве что поможет убрать отечность не более А для лифтинга если не биоревит. то дермопен можно попробовать
Я тертий жук• 23 марта 2023
Купите домашние микротоки, если делать каждый день, хорошо подтягивают лицо
Муркошечка• 23 марта 2023
Ответ дляВсеЧетко
В салоні через день. Всього було 10 процедур. Потім між курсами раз в дві неділі ще на профілактику бажано було б ходити, щоб підтримувати ефект.
Эта_Шикарна)• 23 марта 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Що таке жкт?
Сорі, шкт - шлунково кишковий тракт