Порадьте, будь ласка, репетиторів або де пошукати репетиторів з української мови та літератури, 10 клас, онлайн бажано
Ларсон Петерсон• 23 марта 2023
мы знаимались у одной пожилой тетеньки она и онлайн проводит в киеве на левом берегу и онлайн. я знаю что она была в той комиссии которая все эти зно внедряла. то етсь в теме. по ее предмету у моего сына были самые высокие баллы.
а номер слетел, я знаю что она на Буки есть. могу поискат ь если что.
Ответ дляinna_13
Добрий вечір.
Я займаюся із учнями онлайн.
Працюю викладачем української мови і літератури. Досвід роботи - 20 років.
Звертайтеся в особисте листування.
Допоможу, без проблем!
Я займаюся із учнями онлайн.
Звертайтеся в особисте листування.
Допоможу, без проблем!
Дякую!
Ответ дляOllka
Написала в особисті
Син займався
Високий результат і цікаво навіть мені було
Син займався
Дякую велике
Ответ дляЛарсон Петерсон
Я вам якщо що напишу в особисте, дякую!