Голова колгоспу• 24 марта 2023

Дівчата , перукарі колористи підскажіть будь ласка.

Зараз закордоном, треба пофарбуватись ,довго не наважувалась робити це сама , але про всяк випадок у свого перукаря пару місяців назад попросила ,щоб вона мені розповіла ,як мене фарбувала.Записувала з її слів , " Корень 6.1. , 7.13 6.0; длина 7.9 , 7.13, 10.02, нейтро"
а тепер не можу зрозуміти що означає "нейтро "? Зараз з нею звязку немає , можливи вона змінила номер ....розумію що це якийсь коректор мабудь ,який нейтралізує якийсь колір , як зрозуміти ,який саме ... Хто розуміється , підскажіть будь ласка..
fetinia-s• 24 марта 2023
А как у вас корень такое темный , а длина светлая. Длина у вас осветленная заранее?
И можете показать свои волосы ?

Мне нравится формула ваша ))

автор Голова колгоспу • 24 марта 2023
це старе фото, і тонування довжини тут підзмилося , На теперешній час вже під час війни я пофарбувалась в один колір ,бо купа сивини вилізло. А тепер хочу повернути , але не наважуюсь поки все це повторити.....
Знову Я• 24 марта 2023
Колір гарний. А вона вам пропроції сказала, скільки якої фарби і скільки і якого окисника?