Тут как тут• 24 марта 2023

Килим ковзає по підлозі - як закріпити?

Дівчатка, підкажіть, може хтось знає лайфхак, як закріпити килим на підлозі?
Але щоб не зіпсувати підлогу, бажано не скотчем.
(клейового пістолету немає, є сіліконовий герметик для ванни, але буде дуже довго сохнути?)
Дякую!
Як міряти?• 24 марта 2023
сейчас с коврами продается специальная подстилка, сеточкой, как прорезиненная.

Як міряти?• 24 марта 2023
https://kilimi.com.ua/podkladka-pod-kover?gclid=Cj...
автор Тут как тут • 24 марта 2023
Ответ дляЯк міряти?
аааа, знаю, бачила таку для кухні, підійде. Дякую!!!
Экспертиза• 24 марта 2023
Антиковзаюча підстилка під килими також в ікеа є, але по розмірах не підкажу.
kozachok111• 24 марта 2023
Удалено администрацией...
Тюрюнь_Тюнь• 24 марта 2023
Чудова підкладка по ціні килима. Можна новий килим купити
П´яна вишня• 24 марта 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Да ладно, ковры дороже. Ну и купите вы новый - он все равно ползать будет.
автор Тут как тут • 24 марта 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Купила підстику для кухні в 10 разів дещевше - супер. Не ковзає.