Медсестричка• 24 марта 2023

Наелась так… шо плохо

Девочки, так налупилась шо аж плохо((
Как будто в желудок камней накидали, даже в спину отдаёт. Шо делать?
Перша леді колгоспу• 24 марта 2023
Мне Боржоми помогает.
ПотеряласЯ Я...• 24 марта 2023
2 пальца в рот
автор Медсестричка • 24 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мне Боржоми помогает.
Нет боржоми
Угги в горошек• 24 марта 2023
Кола помогает. Как ни странно.
Сунуся в чужі справи• 24 марта 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
2 пальца в рот
підтримую. неприємно, але дієво
Перша леді колгоспу• 24 марта 2023
Сода+яблочный уксус в стакан воды.
Шиворот Навыворот• 24 марта 2023
Блевануть и все пройдет.
Сунуся в чужі справи• 24 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Сода+яблочный уксус в стакан воды.
не уявляю як сильно переївши можна ще хоч ковток чогось в себе залити. бувало таке, то навіть думати про те, щоб ще щось випити або зʼїсти аж тошно було.
Я б такое не носила, но продаю• 24 марта 2023
От і питання: на хріна так жерти, як в останній раз?
Marika2022• 24 марта 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мне Боржоми помогает.
Или не жрать))))
Перша леді колгоспу• 24 марта 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так совсем чуть-чуть нужно, не ложку же))) просто погасить и в в воду. Получается шипучий напиток. С яблочным уксусом очень даже ничего))
Сунуся в чужі справи• 24 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
буває через стрес. або коли довго не їв, і дорвався. або розлади харчової поведінки. у мене таке при булімії було. напрусь так, що дихати не можу, а потім блюю.

або банально дуже смачна їжа і не розрахував порції)
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Тю) я зараз так само сиджу полулежачи із розтібнутими штанами
Життя, тяжка штука
Украиночка• 24 марта 2023
Гарячої води випийте пів чашки не поспішаючи.
Незламна• 24 марта 2023
Ответ дляУгги в горошек
Кола помогает. Как ни странно.
и мне. обожралась животов лосося. они собаки жирные. шлифонула пепси. сижу)))
автор Медсестричка • 24 марта 2023
Ответ дляНезламна
Ооо, я тоже животы лосося налупилася и с пюрешкой. Теперь…еле дышу
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Життя, тяжка штука
Та я так само раніше на новий рік. Рейд по гостях і все треба скуштувати, потім дома догнатися, потім 2 дні лежу і тв втикаю, бо встати не можу. І то я молода дівчина була. Добре, що на фігурі не відобразилося. А одного разу домовилися з чоловіком не готувати багато. І то було таке щастя: були сили на все - і в лісі погуляти, і в центр, і на ковзанку, і на дитячу виставу і все все все. З тих пір думаю, ну чого такі дурні були, це ж слава Богу не з голоду пухли, що так жерли як не в себе. А батько досі дивиться на мене і сокрушається, що я так мало в тарілку кладу зате людиною почуваю, а не звіром якимось
Незламна• 24 марта 2023
Ответ дляМедсестричка
та я без пюре чуть не лопнула
Дівчина Бобула• 24 марта 2023
Покатайтесь на бревне
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 марта 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Згідна з вами.
Але я зараз в гостях, і приходиться бо вони не розуміють, як це не поїсти
ПуГоФФка• 24 марта 2023
Кола. Перевірено. Через 10 хв попустить
Кровавый бархат• 24 марта 2023
Не лежать ни в коем случае, походите, погуляйте. Больше так не переедайте.
Сумка з негодою• 24 марта 2023
понкринорм, панкреотин, фестал...