Мафиозная• 24 марта 2023
туш хто таку купляв в Еві?
Туш для вій LCF Silver & Mint Volume & Long Mascara Об´єм та Подовження
хороша?
Молода і нерозважлива• 24 марта 2023
За цю не знаю. Але якщо вибирати із дешевих- для мене тільки Eveline.
Мафиозная
• 24 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Навіщо ви вживаєте слово купляти? Якщо є нормальне купувати?
ну вибачте не всі такі грамотні як ви)
Личко Невеличке• 24 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Купляла чи не купляла? Ось в чому питання 🤔
Мастер Класс• 24 марта 2023
Ответ дляМафиозная
ну вибачте не всі такі грамотні як ви)
Ну просто це слово походить від кацапського ’купля’, то якщо ми хочемо бути від них подалі, то вживання подібних слів треба виключити. Ви згодні? Я не хотіла образити вас. Просто цікаво стало, чому так поширено воно
Цикавенная• 24 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Воно дуже поширене)
Це суржик)))
Ще з мого дитинства, в Києві, всі все купляли)
А по темі, зайшла також поради почитати
Це суржик)))
А по темі, зайшла також поради почитати
Кровавый бархат• 24 марта 2023
Про тушь не знаю, а вот тени-желе из этой серии мне очень понравились. И веки прикольно холодят.
Личко Невеличке• 24 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Бо так склалося історично, що в нас з кацапами одна мовна група/сім´я. І від цього важко а деколи не можливо позбутися. Ну хіба що, дуже патріотично використовувати польські і англійські слова.
Разгуляшка• 24 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Чтобы таким вот грамотным было о чем на форуме писать
Мастер Класс• 24 марта 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Та польські теж не добре. Усі ці англіцизми, кацапцизми тощо не дуже добре для мови. У нас повно своїх слів, але чомусь їх замінюють на неукраїнського походження.
Личко Невеличке• 24 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Купляти від купувати не далеко знаходиться. А Купувати и Покупать теж не сильно різні🤷🏻♀️
Мастер Класс• 24 марта 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Може і не далеко, але подалі)
всегдаДаДа• 24 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Давайте ще й букви свої придумаємо, щоб точно вже нічого спільного.
жінка незаміжня• 24 марта 2023
задал человек вопрос, называется...как всегда ’по теме отвечают’
Мастер Класс• 24 марта 2023
Ответ длявсегдаДаДа
То придумайте
всегдаДаДа• 24 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
То придумайте
Та це вам ідея, мене й ці влаштовують, як і слово купляти. Як купляла все життя, так і далі куплятиму.
Мастер Класс• 24 марта 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Та хоч до гори дригом ходіть) мені до вас діла немає
всегдаДаДа• 24 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
А до автора вам яке діло?
Айпишница• 24 марта 2023
Ответ дляМастер Класс
Сьогодні на сайті прямо засилля вчителів
Ви перший раз суржик побачили?
Кудлата хмаринка• 24 марта 2023
Купував. Українською загальнозоозумілою мовою-купував. Давайте без сільських варіантів.
Кудлата хмаринка• 24 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Воно дуже поширене)
Це суржик)))
А по темі, зайшла також поради почитати
Це суржик)))
А по темі, зайшла також поради почитати
Не выдумывайте. Это понаехавшие из периферии употребляли это безобразное слово. В Киеве покупали. Или купували. Купляний никаких и близко не было у ВСЕХ.
Цикавенная• 24 марта 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Да???
Мне 33 годика, маме 55, бабушке уже 75 в этом году
Одні думки• 25 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Воно дуже поширене)
Це суржик)))
А по темі, зайшла також поради почитати
Це суржик)))
А по темі, зайшла також поради почитати
Український суржик🤘
Українська в кожній області трішки відрізняється,і це нормально !
Туш як для мене недуже,я люблю більше Евелін жовту.Дешево і нічим не гірше Лореаль.
Мафиозная
• 25 марта 2023
Ответ дляОдні думки
Український суржик🤘
така?
Мафиозная
• 25 марта 2023
Ответ дляОдні думки
Український суржик🤘
чи така?