Наездница• 25 марта 2023
Розлив радіоактивної води в Міннесоті: чи безпечно їхати в Вінніпег?
Виявила на карті, що Міннесота , хоч і в США, але межує з Манітобою.
Наскільки масштабний там виток?
Можна ризикнути їхати?
А ще я вичитала на місцевому їхньому англомовному сайті, що аварія там вже не перша, були менш масштабні. Але там не афішувалося, що це саме АЕС, написати типу виробництво.
Наскільки масштабний там виток?
Можна ризикнути їхати?
Бабуся мороз• 25 марта 2023
Автор, между каких провинций выбирали? Почему именно на Манитобе остановились?
Наездница
• 25 марта 2023
Ответ дляБабуся мороз
Муж хочет в Манитобу.
Я хочу в другую страну., ЕС
З царем в голові• 25 марта 2023
Так провінція велика. Їдьте не на кордон зі штатами, а північніше.
Бабуся мороз• 25 марта 2023
Ответ дляНаездница
Муж хочет в Манитобу.
Я хочу в другую страну., ЕС
Аа, поняла.
Наездница
• 25 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
В село на мерзлоту? Де літом морошку і клюкву вибирають, зимою тушонку з оленів варять? Щасссс
Астановитесь• 25 марта 2023
Я в Міннесоті зараз. Але не на кордоні із Канадою, близько до Сент Пол і Твін Сіті . У нас холодно і зима набагато холодніша чим в Україні, вологість висока.
Нічний дожор• 25 марта 2023
Ответ дляНаездница
Муж хочет в Манитобу.
Я хочу в другую страну., ЕС
в Манитобе вчера северное сияние наблюдали. может не везде, но даже в Виннипеге было видно.
Наездница
• 25 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
У вас водоканал хоч не з ’Місіпісі’ водозабор робить?
Туди попала як раз ця вода з АЕС.
Астановитесь• 25 марта 2023
Ответ дляНаездница
Туди попала як раз ця вода з АЕС.
Я нічого не чула про те що ви розповідаєте. Це по новинах таке передають чи де ви знайшли інфу?
Наездница
• 25 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
В монтісело був викид на АЕС, це від вас зовсім близько.
Інфа є скрізь , навіть в Вікі вже внесли з ссилкою на джерело.
Тільки вони всі чогось АЕС називають ’нуклеар плант’.
І вона як раз стоїть недалеко від річки Місісіпі
Капець, Вам краще водичку пити поки що тільки з магазину...
Наездница
• 25 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
Ще тиждень назад
Астановитесь• 25 марта 2023
Ответ дляНаездница
Я на роботі була, ось від вас новини і почула. Так, ми п’ємо із магазину воду завжди, вона смачніша .
Астановитесь• 25 марта 2023
Ответ дляНаездница
Ще тиждень назад
Мабуть мені потрібно місцеві новини читати, а не порадницю;)
Наездница
• 25 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
Якщо Вам вдалося не знати поблизу, то думаю, масштаб аварії ще терпимий, Вінніпег все ж на відстані...
Дякую за відгук
Країна мрій• 25 марта 2023
Ответ дляНаездница
Муж хочет в Манитобу.
Я хочу в другую страну., ЕС
Конечно Манитоба! Какая ес ?
Нічний дожор• 25 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Конечно Манитоба! Какая ес ?
почему? чем лучше Манитоба?
Бабуся мороз• 25 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Конечно Манитоба! Какая ес ?
На самом деле, если автор хочет жить в стране ЕС, то Виннипег не совсем то. Ей будет очень сложно
Країна мрій• 25 марта 2023
Ответ дляНічний дожор
почему? чем лучше Манитоба?
В Манитобе можно испытать весь спектр депрессий