Мальчун-задирун• Изменено 25 марта 2023
Ламінування вій. Хто робив?
Хочу гарні вії, але не хочу нарощування. Вичитала про ламінування. Хто робив, відгукніться, хочеть почути дівчат з власним досвідом!
Луноходик_Ик• 25 марта 2023
На перше добре , потім нові відростаюсь прямі і треба через 2 тижні поновляти , як і нарощенні вії.
Вії портить - состав хімія
Майор Медуза• 25 марта 2023
Робила у різних мастериць, у декількох ефекту не було взагалі ніякого і тільки одна так добре мені фарбувала і завивала їх перед ламінацією, що по два тижні були вії як нафарбовані тушшю
ПоЗиТиВнАя• 25 марта 2023
то не всім потрібно, не всім підходить.
роблю приблизно 3 роки (з перервами), ефект дуже подобається,
бо в мене свої вії прямі і скеровані трохи вниз)))
для мене особисто то вау-ефект - що форма підкручена тримається,
а не кольор або блиск, бо то швидко зійде.
не робіть, якщо у вас свої вії від природи ’підкручені’
не очікуйте будь-якого довготривалого ефекту ___крім підкручення_
хто пише про ’2 тижні’, то абсолютна чуш.
Перерва повинна бути не менше ніж 1,5 -2 міс
ПоЗиТиВнАя• 25 марта 2023
я змінила кільна майстрів, після того як моя улюблена пішла в декрет.
що помітила, рідко коли бувают майстри, які однаково добре роблять брові і вії
шукайте майстриню саме по ламі вій,
з досвідом і повною стерильністю (!),
не соромтеся розпитувати, бо то ваші очі!
протипоказання будь які захворювання очей.
шукайте майстриню саме по ламі вій,
з досвідом і повною стерильністю (!),