Вельми шановна• 25 марта 2023
Колір тюлі, потрібна порада
Стіни теплих відтінків, меблі колір пудра матова. Тюлі купляти білі чи молочні?
Вельми шановна
• 25 марта 2023
Зараз висять білі. Біла стеля. Все інше беж( ламінат)
Може молочні краще? Якби повісити та порівняти, але такої змоги немає.
Котомафия• 25 марта 2023
Якщо сонячна кімната (багато сонця) постійно то молочну беріть.
Якщо кімната не сонячної сторони і постійно там сутінки то беріть білу
Вельми шановна
• 25 марта 2023
Ответ дляКотомафия
Та наче сонячна. Ще й тюль жовтіє з роками на сонці.
Котомафия• 25 марта 2023
Ответ дляВельми шановна
Ну тоді змінюйте на молочну але вибирайте приємний для вас відтінок.
Або змінити шифон на органзу чи вишивку
Кидстаффовна• 25 марта 2023
Пам‘ятаю вашу шафу, здається в темі про дзеркало над тв.
Беріть молочний, або білий який не віддає блакитним.
Карамелька• 25 марта 2023
Я за білі тюлі в квартирі/домі з любою кольоровою гамою. Мені беж/ молочні ніби вже брудні))₴