Лапка• 25 марта 2023
Донор крові
Всім привіт! Хто був донором крові, розкажіть, як все проходить? Піду вперше і переживаю, щоб не паморочилася голова.
Про їжу прочитала, візьму з собою солодкий чай.
Як довго триває забір?
Що краще вдягти, щоб не виглядати як президент під час щеплення?
Як довго триває забір?
Все возможно• 25 марта 2023
Не знаю как выглядел президент . Одевайтесь обычно,удобно. Чтобы был лёгкий доступ к вене. Я сдавала несколько раз- все легко. Ходила на тренировку в вечер после сдачи. Скорее всего вы ничего не почувствуете.
Лапка
• 25 марта 2023
Ответ дляВсе возможно
Він був по пояс роздягнутий. А як довго беруть?
Лапка
• 25 марта 2023
Ответ дляЮлия-5c0b
В біофарма можна здавати плазму а не цільну кров, ще й відшкодування дають 500 грн
Це буде збір для військового госпіталю, мені це важливо, на відшкодування не претендую.
Бурундучиха• 25 марта 2023
Ви приходите, проходите мед огляд швиденько, здаете аналізи, отримуєте талончик і ідете в кабінет здавати кров. Одягніть шось, щоб легко було закатувати рукава, або зняти кофту і бути в футболці.
Перед здачею почитайте про дієту, що виключити з раціону на день. Зранку, перед здачею, почитайте, чим можна поснідати. Без сніданку не рекомендують здавати кров.
Після здачі дають чай солодкий і печиво. Якщо хочете, можете щось з собою взяти.
Ще момент, після здачі крові, за вами ще мають поспостерігати. Ви хвилин 15 будете спокійно сидіти і пити чай. Якщо щось трапиться - лікарі нададуть допомогу. Я один раз втратила свідомість, мене одразу зловили, допомогли.
Все возможно• 25 марта 2023
Ответ дляЛапка
Может минут 30-40. + Время посидеть под присмотром.
Путающаяся• 25 марта 2023
Звертайте увагу , щоб все було стерильним
Був випадок коли медсестра не втримала голку, спокійно підняла з полу і хотіла зробити укол, я не була в шоці, я йобнулася від цього
Лапка
• 25 марта 2023
Ответ дляБурундучиха
Дякую! Візьму все з собою, це буде в школі, навряд чи будуть щось давати.
Ищу-брожу• 25 марта 2023
Вдягайтесь як вам зрусно. Чай і печива дають на місці, але я все одно перед тим снідала. Все даже швидко. Заповнили анкету, взяли кров з пальця і зразу ж пити чай з печивом. Сам забір крові 5-10 хвилин.
Ищу-брожу• 25 марта 2023
Ответ дляВсе возможно
Беруть 30-40 хвилин? Та ви що, ні, хвилин 10 від сили
Все возможно• 25 марта 2023
Ответ дляИщу-брожу
Может.Давно сдавала. Ещё плюс в очереди постоять. Посидеть после. Так пару часов на все надо рассчитывать.