Спасу мир• 25 марта 2023
У кого алергія на гіалуронку?
якими кремами користуєтеся? Порадьте щось, особливо під очі зараз цікавить. Дуже дякую.
Уже не можу мазати буквально нічим. Постійно обсипає, очі пече і т.д... Дожилася, хожду, читаю склад усіх кремів, майже в усіх присутня гіалуронка.
Спасу мир
• 25 марта 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Академи Династиан мой фаворит.
Дякую. Пішла гуглити.
Соседушка• 25 марта 2023
Гиалуроновая кислота вырабатывается в организме человека. Как вы диагностировали у себя аллергию именно на ГК?
Зайченя• 25 марта 2023
Та не. У вас аолергия не на гиалуронку, она не дает аллергии. На другой какой-то компонент или отдушку с красителем. Чем пробовали?
Спасу мир
• 25 марта 2023
Ответ дляСоседушка
Після того, як мене заразили стрептококами і я лікувала це дуже довго. Будь-який крем, що містить гіалуронку, дає страшенні висипання.
А зараз перейшло й на очі. Як діагностувала? Я пам´ятала, що на шкірі висипання після гіалуронки, а без неї - все ОК.
Були якісь проблеми з лінзами, стала крапати очні краплі, звичайні типу штучні сльози, від них ставало все гірше і гірше, поступово. Подивилася склад - там гіалуронка. Згадала, що й обличчя моє гіалуронка не любить. Прибрала ці, інші краплі нормально зайшли. Потім лікар окуліст забув, виписав треті краплі. Я крапала, знов почало пекти, свербіти і т.д... Дивлюся на упаковку - гіалуронка є у складі. Крапаю іншими від алергії - все проходить.
Ось так і діагностувала. Та й тепер мазати не можу шкіру під очима майже ніякими кремами, бо починає не тільки обличчя обсипати, але й з очима оцей весь жах, який я ледве вилікувала.
Спасу мир
• 25 марта 2023
Ответ дляЗайченя
В сенсі, які в мене креми?
Вище написала історію з очима, там точно про гіалуронку йдеться.
Зайченя• 25 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
В сенсі, які в мене креми?
Да. Крема какие пробовали. А кроме гиалуронки там ничего в составе нет?)))) Аллергии на ГК не может быть. Но, если вы не верите и считаете, что на нее, то ваш выход пробники средств.
Гадаю_По_шнуркам• 25 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
Хотя гиалуронка коже таки нужна, это увлажнение. У Вас часом не обезвожена кожа? Я как то сыворотку с гиалуронку купила, мое лицо она прям жгла.
Соседушка• 25 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
Нифига себе .
Тогда смотрите составы на базе сквалена и просто глицерина, желательно из линеек для аллергиков.
Посмотрите серию LRP Toleran - только читайте составы, там в каких-то есть гиалуронка, в каких-то нет
Спасу мир
• 25 марта 2023
Ответ дляСоседушка
Нифига себе .
Дякую! Оце я й питала, може тут є хтось такий же, як я. То чим люди користуються.
Спасу мир
• 25 марта 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Шкіра жирна, але зараз після тої історії з очима, не мажу нічим. То зволоження не вистачає.
Соседушка• 25 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
У меня пару лет была аллергия на диметикон, а он тоже почти во всем. Годик я была очень избирательна, потом прошло. Понимаю вас.
Спасу мир
• 25 марта 2023
Ответ дляСоседушка
А як пройшло? Само?
Соседушка• 25 марта 2023
Ответ дляСпасу мир
А як пройшло? Само?
Да, просто избегала и постепенно прошло.