Дама с заначкой• 26 марта 2023
Смерть бабушки
Какие действия с моей стороны. Больше родственников нет. У дедушки деменция
Любви вам!• 26 марта 2023
Где умерла?
Если дома-звонить в полицию и скорую, чтобы зафиксировали смерть
Наездница• 26 марта 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Погугліть ´похоронне бюро´, вони все зроблять.
За прілічні гроші.
Астоновитесь!• 26 марта 2023
Ответ дляНаездница
За прілічні гроші.
Якщо не робити обід, не викликати оркестр і просто кремувати покійника, то вийде недорого. Родичів же немає.
Дама с заначкой
• 26 марта 2023
Ответ дляНаездница
На якому Ви зараз етапі?
Сделали свидетельство о смерти, договорилась с Рит агенством
Дама с заначкой
• 26 марта 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Где умерла?
Сделали
Міні-бікіні• 26 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
В ПФ со свидетельством, получить помощь
Дама с заначкой
• 26 марта 2023
Ответ дляМіні-бікіні
В ПФ со свидетельством, получить помощь
Спасибо. Это после похорон можно?
Наездница• 26 марта 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Я за місяць два похорони відбула(свекор чоловік платив за ритуалку і моя молодша сестра, тут я по максимуму сама, бо всі зайняті, а в ритуалці назвали ще вищу сумму, ніж за свекра, бо тіпа з області в район везти, я знайшла інший транспорт , тому вже ритуалка мені не треба була), перший через ритуальне бюро, другий більшістт сама, то от різниці без ритуальшиків вистачило поминальний обід на 30 чоловік замовити 8 тис різниці
Наездница• 26 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Батюшку замовили, панахиду занесли? Запросите людей на поминальнмй обід. Все. Далі в пенсійному допомогу на поховання офопмите
Дама с заначкой
• 26 марта 2023
Ответ дляНаездница
Как обед организовать?
Наездница• 26 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Спасибо. Это после похорон можно?
Як свідоцтво про смерть на руках буде, зайти в банк, взяти реквізити рахунку куди скинуть допомогу. Подзвоніть в пенсійний, Вам продиктуютт док-ти необхідні. Паспорт/код отримувача допомоги, довідка з реквізитами, свідоциво про смерть покійної
Наездница• 26 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Как обед организовать?
Подзвонити в кафе, домовитися, в них є поминальне меню. Скільки напоїв, хліба докупити, Вам підкажуть. За 30 чол я заплатила трошки більше 8 тис, плюс цукерки/печиво 1тис(сестра працююча була, то багато на її роботі роздали), 1 тис(напої, хліб), що лишилося нетронутим(прийшло менше людей), я залишили на 9-тини вде вдома пом´янули,(але в нас в середу поховання, обід, а 9-день поминки в суботу, бо довго в морзі лежала, то нічого не сталося ні з тушуованою капустою, ні з оселедцями , ні з рибними уотлетами тощо)
Головний кошак• 26 марта 2023
Ответ дляНаездница
В банк необязательно идти,
нужны реквизиты своей карты.
Наездница• 26 марта 2023
У Вас поминальний обід обійдеться меншим коштом, бо все таки сесира була модода, працююча, було кому прийти в кафе з колег. Свекру ми обід поминальний робили вдома(до 10 чоловік за столом було), на три сім´ї (троє синів) розділили страви, кожен приготував, згідно домовленності, пообідали, пом´янули.
Наездница• 26 марта 2023
Ответ дляГоловний кошак
В банк необязательно идти,
нужны реквизиты своей карты.
Пенсійний просить довідку з банку, в нас так. Оформляла в мин.понеділок
Міні-бікіні• 26 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Как обед организовать?
В кафе. Ищите недорогое, которое организовывает поминальные обеды. Берите минимальное меню, спиртное сами купите. Посчитайте количество близких и плюс 5 человек, по любому, придут ещё незнакомые любители дармовщины.
Головний кошак• 26 марта 2023
Ответ дляНаездница
Киев, оформляла в сентябре. Им нужен iban. Написала на листике, его внесли в программу. Через 2 или 3 дня пришла помощь.
Не їм після шостої• 26 марта 2023
Ответ дляНаездница
Только если человек был точно крещенный.
Наездница• 26 марта 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Я над цим задумувалася, що всім замовляють батюшку, на кладовищах всі -всі могили з хрестами, тобто всі хрещені виходить, а ні один батюшка не просить свідоцтво про хрещення, коли відспівує
Наездница• 26 марта 2023
Ответ дляГоловний кошак
Зараз з затримкою виплачують, зразу попередили, що за тиждень, а може довше.
Не їм після шостої• 26 марта 2023
Ответ дляНаездница
Это таинство вообще-то, а не формальность.
Головний кошак• 26 марта 2023
Поминальный обед в кафе - на Ваше усмотрение. Можете просто дома для своих организовать.
Наездница• 26 марта 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Ну, а на кладовищі у всіх хрести. І батюшку замовляють всі, і ритуальний набір в домовину просять , ті хто опоряджає в останню путь , не цікавляться чи людина хрещена. От Вам і все таїнство .
Не їм після шостої• 26 марта 2023
Ответ дляНаездница
Ну насчет у всех стоят кресты - у нас % 80 стоят гранитные памятники, не кресты. Кресты ставят либо православные, либо бедные. Потому что цена памятника от 6 тыс, креста - от 1,5.
Батюшку зовут тоже далеко не все.
Возможно, зависит от региона. Я живу в Харькове.
Человек, не являющийся членом церкви (не крещенный) не может принимать участия в ее таиствах. Вообще все равно ´про людське око´. Это не перед людьми мероприятие.
Батюшку зовут тоже далеко не все.