КарамбОлька• 26 марта 2023
З первого разу не могу доздвонитись на айфон, як занято. З другого можу
Чому так, у кого було? Це айфон Сина . І в мене таке, і в чоловіка. З першого разу зайнято, з другого все ок
КарамбОлька
• 26 марта 2023
Ответ дляТашаНаташа
Глюк оператора. Было. Прошло. Причина не ясна
А ви оператора інформували?
КарамбОлька
• 26 марта 2023
Ответ дляПП-шница
Причем тут айфон? Это глюк оператора
У нас в сім´ї однакові оператори. Мені і чоловіку доздвонюються з першого разу, у нас не айфони.
КарамбОлька
• 26 марта 2023
Може я не правильно пояснила. У нас в сім´ї однаковий оператор, айфон тільки у сина. Ми з чоловіком з першого разу не можемо сину доздвонитися
ТашаНаташа• 26 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
А ви оператора інформували?
Уже не помню. Но обязательно напишите или позвоните. А еще вот вспоминаю, может помогла замена симки... Тоже у дочки была проблема, потом телефон выхватили из рук и мы восстанавливали карту. Может тогда проблема и ушла
ЗабежАЛОЧКА• 26 марта 2023
Син не вмикає режим ’не турбувати’? При ньому дзвінки автоматично відхиляються + сповіщення не надходять, але якщо хтось дзвонить повторно (здається не пізніше ніж за 10 хвилин), то дзвінок проходить.
Я цей режим ставлю коли сплю або працюю, щоб не відволікали. Може в нього так само?
Ужгород• 26 марта 2023
Може бути встановлений режим такий, що перший дзвінок відхиляється, а другий вже норм.
АБВГДэшница• 26 марта 2023
Ответ дляКарамбОлька
100%
в топку ті огризки
Правильно_Валерчик• 26 марта 2023
У меня так у дочери. Оператор у всех один так только у нее. У нее айфон.
КарамбОлька
• 26 марта 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вы в Украине?
КарамбОлька
• 26 марта 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
А какой именно айфон? У сына 14 про