Гигиенишвили• 26 марта 2023

Кому снилась риба, як знак до вагітності.. яким був ваш сон?

Перший раз мені приснилось, що я з висока дивлюсь на море і воно таке брудне…і мені кажуть, почекай, зараз риба відпливе і воно стане блакитне…Вся риба в морі попливла і одна риба припливла до мене, але вона була ніби якась не здорова…зранку, як я згадувала, аж страшно стало 😁 вагітність виявилась позаматкова..(
надіюсь теперішній сон буде в руку 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 до речі, два сни приснились однаково..за пару днів до КД
Зубожиння• 26 марта 2023
снилася риба все життя (45 років), дуже часто в молодості.
але жодного разу не перед вагітністю, у мене двоє.

автор Гигиенишвили • 26 марта 2023
Ответ дляЗубожиння
Моїм дівчатам всім снилось) а мені ніколи..а я так хотіла)
Дай подивлюся• 26 марта 2023
Ха риба! Мені наснилася птиця!
Я спіймала птицю, красиву гуску іще дивувалася що точно знала що то дівчинка не хлопець. Так і вийшло що в мене донька, ні одне узі не показало стать дитини але я впевнена була що то дівчинка, так і вийшло.
автор Гигиенишвили • 26 марта 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ха риба! Мені наснилася птиця!
Клас)) цікавий сон)
Плекаю думи• 26 марта 2023
А мені снилося що їм бутерброд з червоною рибою. Це рахується?
Винник• 26 марта 2023
А мені снилися лисички гриби , здивувалася у сонник , а там вагітність , а до мене подруга мала приїхати вагітна і повідомити новину , я ще подумала що то до її новин Через місяць дізналася що то моя радість ))
автор Гигиенишвили • 26 марта 2023
Ответ дляПлекаю думи
Рахуйте для себе все, що вважаєте за потрібне

Не люблю натовп• 26 марта 2023
Ответ дляЗубожиння
+++ а в мене одна дитина. І саме перед вагітністю риба не снилась. Але під час вагітності снилась дівчинка, і я точно знала, що в мене буде дівчинка.
Сундучок с каникулами• 26 марта 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ха риба! Мені наснилася птиця!
Мне тоже приснилась птица, что она стучит ко мне в окно. Причем два раза. Оказалось, что я беременна, но беременность сорвалась. Меня потом чистили, а через время вышло плодное яйцо. То ли двойня должна была быть, то ли так почистили. Но, уверенность после сна была, что была бы девочка.
Манка Я• 26 марта 2023
Ермолайчик• 26 марта 2023
Перед другою вагітністю був сон про рибу. Я руками спіймала рибину, вона виривається. Але я так міцно/міцно тримала. Вийшла з води на берег - поклала на якусь підставку і кажу (навіть не знаю кому) : дивись яка велика. Народився синок 4000 кг.
ФруктЕщеТот• 26 марта 2023
Згадала, що снилася річка, а в ній мертва риба. Вагітність завмерла, була чистка. Перенесла спокійно, бо тоді не планували з чоловіком.
Перед вагітністю сином наснилися жовтенькі курчатка.
Все добре, сину вже 11.
Не гоню• 26 марта 2023
Руками ловила. Первая беременность - маленькая рыбка. Вторая - большая))
Amira-a• 26 марта 2023
Рыбы не снились. До задержки приснилось, что хожу по рынку и выбираю соленые огурцы)) Позже снилась девочка, так и оказалось
Не гоню• 26 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Ахаха, вот и у меня вторая - большая рыба, я удерживаю... Тоже 4кг сын родился младший)))
автор Гигиенишвили • 26 марта 2023
Ответ дляНе гоню
Мої дівчата всі ловили уві сні, хто на вудку, хто руками) а до мене лише підпливала)
А в цьому сні прям таку мені гарну рибину принесли, здорову)
Начальник Анонимов• 26 марта 2023
С первой беременностью во сне я словила огромного лосося. И сын крепкий, высокий, статный. Вторая беременность-приснилась резвая стайка рыбок. Второй сын тонкокостный, худощавый,танцор
автор Гигиенишвили • 26 марта 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Клас))) ♥️
Не гоню• 26 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
То добрий знак!