За ким я буду?• 27 марта 2023

Києвлянки, потрібна порада)

100 років не була в Києві. Підказуйте, будь ласка, як зараз йде розрахунок в метро? Жетони продаються чи лише картою розрахунок?
Дякую, всім гарного дня)
Ленне-Рейма• 27 марта 2023
Картой. Я приватовской оплачиваю.

Байрактара• 27 марта 2023
Жетонов нет. Есть бумажные одноразовые билетики из автоматов и можно обычной банковской картой оплатить (пей пасс), ну и карта метро
автор За ким я буду? • 27 марта 2023
Так...Карточка значить. А якщо у мене така, що треба проводити? Вона не підходить?
Байрактара• 27 марта 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Если есть возможность бесконтактной оплаты, то подходит. Можете телефоном оплатить (Гугл пей или эпл пей). Если турникеты старые низкие, то там только желтые для оплаты банковскими картами. Высокие новые турникеты все принимают банковские карты
автор За ким я буду? • 27 марта 2023
Ой , блін🤦‍♀️🙈
Сиреневенькая• 27 марта 2023
Автор, киянки, не ’києвлянки’
автор За ким я буду? • 27 марта 2023
Ответ дляСиреневенькая
Автор, киянки, не ’києвлянки’
Окей, згодна
Байрактара• 27 марта 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Ой , блін🤦‍♀️🙈
Все не так страшно. Любой работник (а они всегда стоят у турникетов) поможет вам оплатить
автор За ким я буду? • 27 марта 2023
Підкажіть ще, будь ласка, як до м.Теремки доїхати. Там є пересадка з Вокзальної?

Байрактара• 27 марта 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
До Хрещатика доезжаете и на синюю ветку переходите (на Майдан)
автор За ким я буду? • 27 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Дякую!!!
Играю_на_кларнете• 27 марта 2023
Если боитесь заблудиться в метро, то с центральной стороны вокзала маршрутка 825, с южной 507. Они идут мимо метро теремки.
Простецкая• 27 марта 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Ой , блін🤦‍♀️🙈
Киев Цифровий додаток закачайте. Купите внутри додатка билет, он подходит на любой вид транспорта, потом у турникета просто отсканируете и все.
Синиця у спідниці• 27 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Угу... счазззз
В мене дитина зі школи їхала, сама.
Їм не дали ще нові учнівські.
В неї була як раз карта. Але не пайпас. І тел був без нфс...
Вона 40 хв намагалася щось зробити. Бо не пропускали без оплати.
А зняти банкомат, який фіг зна де, видава 200 грн... а 200 грн не приймав автомат який видає паперовий.
І це дитина! І це вересень був - війна!! Вони дитину тупо гоняли, нічого не пояснили, ми з нею ’розважалися’ по телефону і до банкомату, і потім в автомат , який послав нас з 200..
Байрактара• 27 марта 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Угу... счазззз
В мене дитина зі школи їхала, сама.
Їм не дали ще нові учнівські.
Я ж ясно написала выше, что нужна карта с пейпасс
Синиця у спідниці• 27 марта 2023
Ответ дляБайрактара
А я про ’допомогу’ :(
автор За ким я буду? • 28 марта 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Щиро дякую)
Играю_на_кларнете• 28 марта 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Щиро дякую)
Будет что то не понятно, пишите.